Reklama

Reklama

Reklama

Britney Spears już po ślubie. Przykry incydent tuż przed uroczystością

Britney Spears (40 l.) 9 czerwca poślubiła trenera personalnego Sama Asghari (28 l.) podczas prywatnej uroczystości zorganizowanej na podwórku posiadłości w Thousand Oaks w Kalifornii. Tuż przed ślubem doszło do przykrego incydentu - były ukochany piosenkarki wdarł się do jej domu i chciał zakłócić uroczystość. Został aresztowany.

Na liście sześćdziesięciu gości znaleźli się m.in. Madonna, Paris Hilton, Drew Barrymore i Donatella Versace, która zaprojektowała suknię panny młodej. Do ołtarza wokalistka poszła w takt piosenki Elvisa "Can't Help Falling In Love".

Obecni byli również adwokat Britney Spears, były prokurator federalny Mathew Rosengart, oraz jej tancerze. Zabrakło bliskich artystki - rodziców Jamiego i Lynne Spears, siostry Jamie Lynn Spears oraz synów Seana Prestona (16 l.) i Jaydena Jamesa (15 l.). Jedynym reprezentantem rodziny był brat Bryan Spears.

Reklama

Tuż przed uroczystością doszło do przykrego incydentu - pierwszy mąż wokalistki Jason Alexander włamał się do posiadłości i próbował zakłócić imprezę. "Hej, gdzie jest Britney? Jestem jej pierwszym mężem, zostałem zaproszony" - pokrzykiwał i wdał się w bójkę z ochroniarzem. Na miejscu pojawiła się policja, która zakuła go w kajdanki i aresztowała. Piosenkarka będzie dążyć do tego, by postawiono mu zarzut włamania. Po całym incydencie powiedziała mediom, że jest "wstrząśnięta".

Britney Spears wzięła ślub. Kim jest Sam Asghari?

Britney Spears i Sam Asghari zaręczyli się we wrześniu 2021 roku po prawie pięciu latach znajomości. Poznali się na planie teledysku "Slumber Party", w którym mężczyzna wystąpił w roli kochanka. W 2017 roku wokalistka poinformowała, że są parą. Już wcześniej chciała zalegalizować związek, jednak ze względu na swoje problemy prawne i fakt posiadania kuratora, było to niemożliwe, tak jak i zajście w ciążę.

"Mam teraz wkładkę domaciczną, która uniemożliwia zajście w ciążę, a moi kuratorzy nie pozwalają mi iść do lekarza, aby ją wyjąć" - mówiła sędziemu z Los Angeles. "Czuję się prześladowana i samotna".

W listopadzie 2021 zyskała wolność i postanowiła wyjść za 28-latka. W kwietniu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Miesiąc później poinformowała, że poroniła, ale "nadal będzie próbowała powiększyć rodzinę".

"Sam był przez cały czas ogromnym wsparciem dla Britney, dodawał jej pewności siebie" - mówiły osoby z otoczenia. 

Britney Spears była wcześniej żoną Jasona Alexandra, przyjaciela z dzieciństwa z Luizjany, przez zaledwie 55 godzin. Pobrali się w styczniu 2004 roku. Później jej mężem został Kevin Federline, który jest ojcem jej synów - byli małżeństwem od października 2004 roku do lipca 2007 roku.

Zobacz także:

Majątek Britney Spears

"Rolnik szuka żony": Tak wygląda grób Krzysztofa. Sensacja na cmentarzu!

Spekulacje na temat Lewandowskich potwierdzają się

Zapendowska dorabia do emerytury. Tłumaczy, ile bierze za godzinę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy