Reklama

Reklama

Reklama

Britney Spears wychodzi za mąż! Ślub ma się odbyć już dziś! Na uroczystości zabraknie jej rodziny

Britney Spears od dawna marzyła o ślubie i już kilka miesięcy temu uszyła suknię ślubną, która czeka na ten ważny moment. Jak donoszą zagraniczne media, to dziś ten wielki dzień!

Smutna historia Britney Spears

Kilka miesięcy temu Britney Spears udało się po wielu latach uwolnić od kurateli ojca. Piosenkarka odetchnęła wówczas z ulgą, gdyż w końcu mogła zacząć samodzielnie podejmować ważne decyzje dotyczące swojego życia. Wcześniej nie mogła m.in. starać się o dziecko, gdyż nie zezwalał na to jej ojciec.

Podczas jednej z rozpraw żaliła się przed sądem, że chciałaby wyjąć wkładkę domaciczną, jednak ojciec jej na to nie pozwala, a to on wówczas decydował nawet o tak intymnych kwestiach.

Reklama

W końcu jednak udało jej się uwolnić spod kurateli i Britney Spears mogła zacząć starać się o dziecko. Szybko udało jej się zajść w upragnioną ciążę, czym pochwaliła się w sieci. Niestety, niedługo później przekazała smutną informację o poronieniu.

Britney Spears bierze ślub!

Britney Spears i Sam Asghari pomimo tego przykrego zdarzenia nie porzucili jednak planów ślubnych, które snuli od dawna. Wokalistka już kilka miesięcy temu zdradziła, że ma gotową suknię ślubną.

Wiele wskazuje na to, że właśnie dziś, 9 kwietnia, w końcu będzie mogła ją założyć. Jak donosi bowiem serwis TMZ, Britney Spears wychodzi dziś za mąż. Ceremonia będzie jednak odbiegała od hollywoodzkiego przepychu, jaki mieliśmy ostatnio okazję obserwować chociażby w przypadku ślubu Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz, czy Paris Hilton, której wesele trwało trzy dni.

Britney Spears i Sam Asghari przygotowali skromną uroczystość, na której zabraknie nawet rodziny wokalistki! Nie jest tajemnicą bowiem, że nie ma najlepszych relacji nie tylko z ojcem, który latami zabraniał jej brać ślubu, ale także z mamą i siostrą, którym zarzuca, że nie stanęły w jej obronie w konflikcie z ojcem. Zjawić ma się za to jej brat, Bryan, z którym jako jedynym utrzymuje bliskie relacje.

Gwiazda póki co nie zdradziła, czy po ślubie przyjmie nazwisko męża. Pewne jest jednak, że jest niezwykle podekscytowana tym wydarzeniem i nie może się już doczekać.

Jeśli pojawią się zdjęcia z uroczystości, z pewnością Was o tym poinformujemy.

Zobacz także:

Wojciech Pokora nie znosił roli, która uczyniła go nieśmiertelnym

Górniak pożarła się z Rafalalą na Dworcu Centralnym! "Mówisz do kobiety transseksualnej"

Zapendowska ujawnia, co Kora myślała o Górniak. Wokalistka nie będzie zachwycona

Mama Igi Świątek chłodno opowiada o relacjach z córką: "Kontakt jest mocno ograniczony"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | Sam Asghari

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy