Reklama

Reklama

Reklama

Kris Wu został skazany za gwałt. Jego proces trwał jeden dzień

Kris Wu (32 l.) to jeden z największych gwiazdorów k-popu. W 2021 roku artysta został, zatrzymamy w Pekinie i oskarżony o gwałt na 18-letniej dziewczynie. Hongkońskie media podały niedawno, że cały proces artysty został utajniony i trwał zaledwie jeden dzień.

Kris Wu stanął przed sądem ludowym w Chinach w poniedziałek 13 czerwca 2022 roku. Okazuje się, że uznano go za winnego zarzucanego mu czynu. Chodziło o sprawę gwałtu na 18-letniej chińskiej influencerce, którą poznał w mediach społecznościowych. Dziewczyna została zaproszona przed Wu na randkę, a następnie upojona alkoholem i zgwałcona.

Kris Wu został skazany za gwałt

Proces Krisa trwał jeden dzień i chociaż ostateczny wyrok sądu nie ujrzał jeszcze światła dziennego. Najprawdopodobniej Wu zostanie skazany na 10 lat pozbawienia wolności. Sąd może jednak zdecydować się na surowszą karę.

Reklama

W Chinach muzyk za taki czyn może dostać dożywocie lub zostać skazany na karę śmierci.

Kris Wu - kariera

Kris Wu jest chińsko-kanadyjskim piosenkarzem, a także modelem, aktorem i producentem muzycznym. Należał do koreańsko-chińskiego boysbandu "Exo", to właśnie dzięki niemu zyskał międzynarodową popularność.

Zagrał w kilku filmach: "Lao pao er" i "Xiyou fu yao pian", które należą do najbardziej dochodowych chińskich filmów wszech czasów w Chinach. Aktorsko zadebiutował też w Hollywood w filmie "xXx: Reaktywacja".

Zobacz też:

Kasia Cichopek objęła Macieja Kurzajewskiego. Nie odwzajemnił jej gestu

Olga Król z "Top Model" płakała przez fatalną fryzurę z metamorfozy. Teraz zachwyca nowym wyglądem

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kris Wu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy