Reklama
Reklama

Kasia Cichopek objęła Macieja Kurzajewskiego. Nie odwzajemnił jej gestu

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski od tygodni są posądzani o romans. Najnowsze wideo, które nagrali dla „Pytania na śniadanie”, jeszcze bardziej podsyci plotki. W pewnym momencie bowiem gwiazda „M jak miłość” dość nieoczekiwanie objęła Macieja Kurzajewskiego…

Cichopek i Kurzajewski: plotki o romansie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski to od wiosny gorące nazwiska w show-biznesie. A to wszystko w związku z rozwodem gwiazdy "M jak miłość", który wraz z jeszcze-mężem Marcinem Hakielem ogłosili w marcu tego roku.

Para rozstała się po siedemnastu latach związku, z czego niespełna czternaście byli małżeństwem. W swoim enigmatycznym oświadczeniu zapewnili, że nie będą się wypowiadać na temat szczegółów rozstania. Tak się jednak nie stało. Marcin Hakiel szybko poczuł bowiem chęć podzielenia się ze społeczeństwem swoimi przeżyciami. W wywiadzie przeprowadzonym przez Aleksandrę Kwaśniewską w programie "Miasto Kobiet" wprost powiedział, że jego żona potrzebowała wolności dla innego mężczyzny.

Reklama

I wtedy się zaczęło! Fani momentalnie połączyli ten wątek z... Maciejem Kurzajewskim! Dziennikarz pracuje z Kasią Cichopek na planie "Pytania na śniadanie" i od zawsze mieli ze sobą przyjazne relacje. Po wyznaniu Hakiela pojawiły się podejrzenia, że aż za fajne...

Kasia Cichopek wywołana niejako do tablicy wytłumaczyła się w rozmowie z "JastrząbPost", że ceni Macieja Kurzajewskiego jako dziennikarza i człowieka, ale poza pracą nic ich nie łączy.

Cichopek objęła Kurzajewskiego. Nie odwzajemnił jej gestu

Najnowsze wideo z ich udziałem jednak znów podgrzewa plotki o rzekomej zażyłości gwiazdy "M jak miłość" i dziennikarza. Chodzi o filmik nagrany na potrzeby TikToka, na którym oboje mają zgadywać, czy rozpoznają daną piosenkę. Jak się okazało, większości nie znali.

Gdy Kasia Cichopek usłyszała melodyjny nastrojowy kawałek, dała się ponieść chwili i... objęła Macieja Kurzajewskiego. On jednak nie odwzajemnił jej gestu i sprawiał wrażenie lekko zmieszanego, choć starał się uśmiechać. Filmik wyszedł zabawnie, choć fani w komentarzach oburzali się, że para nie zna większości popularnych kawałków. Jeden z fanów zażartował też, że nie znali piosenki Sanah, a przy pierwszej możliwej okazji zapewne będą się chwalić, że są fanami jej twórczości.

Zobacz też:

Sandra Kubicka nie jest fanką Lipińskiej: ""365 dni" nie jest priorytetem"

Blanka Lipińska ostrzega na Instagramie. Wykorzystano jej wizerunek

Natasza Urbańska w zjawiskowej kreacji! Fani zachwyceni

Rozmowa przedstawicieli USA i Chin. Tematem Korea Północna

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy