Reklama
Reklama

Antonina Turnau milczała lata. Teraz mówi wprost, jaki naprawdę okazał się Kondrat. W tle jej ojciec Grzegorz Turnau!

Antonina Turnau i Marek Kondrat swoim romansem swego czasu wywołali istną sensację. Wszystko z powodu sporej różnicy wieku, jaka ich dzieli. Aktor jest bowiem starszy od córki Grzegorza Turnaua o blisko cztery dekady. Para od lat tworzy udany związek, który jeszcze mocniej scaliło pojawienie się ich córeczki. Do tej pory Tosia nie wypowiadała się w mediach na temat rodziny i męża. Niespodziewanie zrobiła jednak wyjątek...

Antonina Turnau to córka muzyka Grzegorza Turnaua, o której głośno zrobiło się jednak dopiero, gdy okazało się, że związała się z kolegą taty... Markiem Kondratem. Starszy o 38 lat aktor poznał Tosię, gdy ta była jeszcze dzieckiem, ale ich uczucie oczywiście zrodziło się, gdy ta była już dojrzałą kobietą. 

Ich drogi ponownie splotły się na linii zawodowej, gdy Turnau próbowała swych sił w dziennikarstwie. Przeprowadzała wywiad z Markiem i... na tym się nie skończyło. 

Gdy o romansie pary dowiedziały się media, zrobiła się niezła sensacja. Oczywiście wszystko z powodu różnicy wieku. Ci na przekór krytykom postanowili pielęgnować swoje uczucie. Wycofali się z życia publicznego i zaczęli pilnie strzec dostępu do życia prywatnego.

Reklama

Tosia Turnau przerywa milczenie

Ślub pary odbył się w knajpie Kondrata w Krakowie. Wszystko trzymane było w wielkiej tajemnicy. W lokalu zasłonięto kotary, a goście i państwo młodzi przyszli w dresach, by nikt nie domyślił się tego, co będzie miało miejsce w środku. 

W 2018 roku na świecie pojawiła się ich córeczka. 

Większość czasu Kondratowie spędzają w domu Marka w Hiszpanii i w Polsce pojawiają się rzadko. Jeszcze rzadziej udzielają wywiadów. 71-letni aktor rzucił karierę aktorską i pojawia się jedynie w reklamie banku, z którym od lat współpracuje. Prężnie za to działa w biznesie winiarskim. 

Tosia zajmuje się opieką nad dzieckiem i najwyraźniej nieco brakuje jej show-biznesu, bo właśnie dała się namówić na wywiad dla "Fashion Magazine". Przeprowadzający z nią wywiad Mateusz Szymkowiak pochwalił się właśnie w social mediach, że rozmowa z Tosią niebawem się ukaże. 

Marek Kondrat przypomina Tosi ojca?

Na razie zamieścił jedynie fragment, w którym Turnau opowiada o tym, jakim mężem jest Marek i czy przypomina w czymś jej słynnego ojca. 

"Pod wieloma względami tata i Marek są kompletnie inni. Na pewno mój tata jest i zawsze był dla mnie wzorcem mężczyzny i wzorem męża, kiedy obserwowałam jego relację z mamą. Marek daje mi poczucie bezpieczeństwa, akceptacji, jest czuły i mądry – fundamentalnie są zatem bardzo podobni" - wyznała Tosia w "Fashion Magazine".

Jesteście ciekawi całej rozmowy z Tosią?

Zobacz też:

Życie Władimira Putina jest na celowniku? Były major KGB wskazuje, kto może "zlikwidować" prezydenta!

Tak kochanka Putina omija sankcje. Alina Kabajewa znalazła sposób

Papież Franciszek pogarsza swój PR i broni Putina? "Spotkałem się z przywódcą państwa - mądrym człowiekiem"pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marek Kondrat | Antonina Turnau | Grzegorz Turnau
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy