Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Litwin wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Wciąż toczy walkę z rakiem

Agnieszka Litwin (50 l.) to kolejna celebrytka, którą na jesieni tego roku zobaczymy w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. Gwiazda polskiego kabaretu, która jeszcze nie tak dawno zmagała się z nowotworem, teraz spróbuje swoich sił w tanecznym show. To będzie dla niej bardzo ważny występ.

Agnieszka Litwin: walka z rakiem

Już za parę miesięcy na antenie Polsatu znów zagości "Taniec z gwiazdami". W tym sezonie program będzie obfitował w gwiazdy z pierwszych stron gazet. Wiadomo już, że na parkiecie spróbują swoich sił m.in. detektyw Krzysztof Rutkowski oraz Maja Włoszczowska. To jednak nie koniec sensacji, związanych z najnowszą edycją show. W "Tańcu z gwiazdami" pojawi się bowiem pierwszy w historii polskiej odsłony programu męsko-męski duet. W jego skład wejdzie Jacek Jelonek.

Reklama

Z najnowszych ustaleń "Faktu" wynika, że w 13. edycji weźmie także udział artystka kabaretowa, Agnieszka Litwin. Gwiazda Kabaretu Jurki posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne, dlatego występ przed publicznością "Tańca z gwiazdami" z pewnością będzie dla niej pestką. Wszystko wskazuje na to, że dla Agnieszki Litwin udział w programie ma jednak znacznie głębszy wymiar niż wyłącznie chęć zdobycia rozgłosu czy sięgnięcie po Kryształową Kulę. Artystka ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Kobieta zmaga się z chorobą nowotworową. 

Agnieszka Litwin wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Agnieszka Litwin od dłuższego czasu walczy z rakiem. W październiku 2021 roku gwiazda kabaretu poinformowała w mediach społecznościowych, że zdiagnozowano u niej nowotwór piersi. Wyjaśniła, że gdyby nie jej uważność i samokontrola, to prawdopodobnie nie zauważyłaby, że w jej organizmie dzieje się coś niepokojącego.

Agnieszka Litwin otwarcie opowiadała o walce z podstępną chorobą, a na swoim instagramowym profilu relacjonowała przebieg leczenia. Niestety dalsza diagnostyka wykazała, że zmiany mają charakter złośliwy. Aktorka musiała przejść operację, podczas której wycięto niebezpieczne zmiany nowotworowe. To jednak nie był koniec walki o zdrowie. Gwiazda kabaretu musiała przejść jeszcze jedną operację.

Całe szczęście kuracja zakończyła się sukcesem i w kwietniu tego roku aktorka wróciła do pracy.

Zobacz też:

Tomasz Lis publikuje zdjęcia z wakacji. Jest zachwycony szczególnie jednym miejscem

Gala Derby 2022. Polscy celebryci bawią się w angielską arystokrację

"Milionerzy". Znajdź poprawną formę: przywiązywać do czegoś uwagę, omylić się, ahy i ohy, czy opaczność boża

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Litwin | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy