Reklama
Reklama

Łukasz Zagrobelny w końcu przerywa milczenie. Mówi wprost o tym, co go spotkało

Łukasz Zagrobelny ostrzegł swoich fanów, aby nie zwracali uwagi na pewne wiadomości z konta na Instagramie, które łudząco przypomina oficjalny profil wokalisty. Artysta jest kolejną ofiarą tego typu procederu. Zmaga się z nim coraz większa liczba celebrytów w Polsce.

Łukasz Zagrobelny w końcu przerywa milczenie. Mówi wprost, co stało się z jego profilem

Osoby publiczne coraz bardziej borykają się z wyjątkowo niepokojącym zjawiskiem, które nabiera coraz większego zasięgu. Chodzi o nielegalne wykorzystywanie wizerunków gwiazd w różnego rodzaju kampaniach reklamowych. Choć celebryci starają się przeciwdziałać temu problemowi, niestety ich wysiłki często są nieskuteczne. Problem z tym miała między innymi: Agnieszka Chylińska, Maciej Kurzajewski, czy Rafał Brzozowski. Z tym problemem musiał się też zmierzyć Łukasz Zagrobleny. Na Instagramie kilka dni temu potwierdził, że jedno z kont się pod niego podszywa.

Reklama

Łukasz Zagrobelny ostro odniósł się do plotek

Wokalista odkrył istnienie fałszywego konta, na którym używano jego imienia i wizerunku. Oszustwa związane z nielegalnym używaniem wizerunków gwiazd w reklamach stają się coraz powszechniejsze, a oszuści nie mają skrupułów w podszywaniu się za gwiazdy i wypisywaniu do ich fanów.

"To fake’owe konto! Nie klikać! Nie pisać! Nie lajkować! Dziękuję" - napisał.

Łukasz Zagrobelny odkrył nową pasję

W ubiegłym roku Łukasz Zagrobelny odkrył zupełnie nową pasję - fotografię. Artysta wziął udział w programie "Perfect Picture", gdzie stanął do rywalizacji w sztuce fotografii. W rozmowie z portalem przyznał, że wzięcie udziału w show nie było łatwe.

"Wahałem się, czy chcę brać udział w kolejnym telewizyjnym show, ale w tym programie ważne jest dla mnie to, że robię coś niezwiązanego z moim zawodem i moimi dotychczasowymi umiejętnościami. Ciekawość fotografowania była na tyle duża, że postanowiłem zaryzykować. Wszystko było dla mnie nowe, bo na co dzień robię zdjęcia telefonem. Ostatnio z takim aparatem profesjonalnym miałem styczność, kiedy skończyłem 10 lat. Mój tata wywoływał wtedy zdjęcia w ciemni. To było bardzo ciekawe doświadczenie dla mnie" - powiedział Łukasz Zagrobelny dla "CoZaTydzień".

Łukasz Zagrobelny bez żony?

Zapytany o ewentualne wsparcie ze strony żony - o której plotkuje się w mediach - Łukasz Zagrobelny skomentował jedynie, że te informacje mogą pozostać jedynie w sferze domysłów. Jego podejście do życia prywatnego jest równie tajemnicze, co fascynujące dla fanów.

"Uważam, że zawód artysty czy wokalisty jest tak ekshibicjonistycznym zawodem, że gdybym jeszcze wystawiał na tacy moje życie prywatne, to by nie zostało nic dla mnie. Śpiewanie autentycznych piosenek to jest otwartość na ludzi. Ja jestem zodiakalnym rakiem i mam skorupkę nad sobą, do której trzeba się dobić" - mówił artysta dla portalu.

Zobacz też:

Łukasz Zagrobelny w końcu przerywa milczenie. Piosenkarz odniósł się do plotek o jego żonie

Łukasz Zagrobelny najgorsze ma już za sobą!

Smaszcz pisze książkę o "mężczyźnie z przeszłością". Będzie rozdział o Kurzajewskim?

Chylińska nawróciła się dzięki Hołowni. Tak odmienił jej życie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Zagrobelny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy