Reklama
Reklama

Łukasz Zagrobelny w końcu przerywa milczenie. Piosenkarz odniósł się do plotek o jego żonie

O życiu prywatnym Łukasza Zagrobelnego wiadomo naprawdę niewiele. Piosenkarz rzadko udziela się publicznie, co generuje liczne plotki na jego temat. Wielką zagadką pozostaje życie uczuciowe artysty. Ostatnio postanowił uchylić rąbka tajemnicy, czym dorzucił jeszcze do pieca.

Łukasz Zagrobelny niegdyś był jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarzy. Popularność lata temu przyniosły mu takie hity jak: "U mnie maj", "Życie na czekanie" czy "Nie kłam, że kochasz mnie". Dodatkowo artysta chętnie działał w dubbingu oraz występował w musicalach.

Łukasz Zagrobelny skomentował plotki o jego żonie

Mimo, że w ostatnim czasie kariera Zagrobelnego mocno przyhamowała, opinię publiczną nadal interesuje życie miłosne wokalisty. W przeszłości łączono go z Anną Szarmach, również znaną artystką, z którą pojawił się na jednej z branżowych imprez.

Zagrobelny szczędzi swoim fanom informacji o swoim życiu prywatnym, rzadko udziela się publicznie, co dodatkowo nakręca plotki na jego temat. Jednak piosenkarz postanowił być konsekwentny w ukrywaniu swojego życia osobistego, o czym opowiedział w rozmowie z magazynem "Co za tydzień".

Reklama

"Uważam, że zawód artysty czy wokalisty jest tak ekshibicjonistycznym zawodem, że gdybym jeszcze wystawiał na tacy moje życie prywatne, to by nie zostało nic dla mnie. Śpiewanie autentycznych piosenek to jest otwartość na ludzi. Ja jestem zodiakalnym rakiem i mam skorupkę nad sobą, do której trzeba się dobić"- powiedział Zagrobelny. 

Później padło pytanie o to, czy może liczyć na wsparcie żony. Piosenkarz odpowiedział bardzo tajemniczo.

"A kto powiedział, że mam żonę? Niech plotki żyją swoim życiem, ja nie mam na to wpływu i niech tak zostanie"- podsumował.

Zobacz też:

Tylko ona zachwyciła w Sopocie. Raczkowi przypomina Annę Jantar

Żona Golca miała dość. Wyjawiła, jak jest naprawdę. Przed nią trudny czas

Borysewicz obrażony przez prezentera TVN. Stał się obiektem żartu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Zagrobelny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy