Reklama
Reklama

Smaszcz pisze książkę o "mężczyźnie z przeszłością". Będzie rozdział o Kurzajewskim?

Paulina Smaszcz kończy rok z przytupem. Dopiero co informowaliśmy, że była żona Macieja Kurzajewskiego pojechała do pracy za granicę a teraz na Instagramie poinformowała, że... pisze książkę. Tytuł jest bardzo interesujący i aż jesteśmy ciekawi, czy pojawią się w niej wątki o byłym mężu.

Smaszcz najpierw wyjechała z Polski, a teraz pisze książkę. Kurzajewski może tylko czekać

Paulina Smaszcz dopiero co wróciła z krótkiego wyjazdu za granicę, gdzie występowała na kongresie w Czechach. Tym razem specjalistka ds. PR zaszokowała informacją swoich fanów na Instagramie. Okazało się, że oprócz pracy dyrektorki w firmie badawczej i jako mentorki na różnych wydarzeniach, to jest jeszcze w trakcie pisania swojej trzeciej książki. Tytuł brzmi ciekawie i co więcej, do pomocy zaprosiła swoje obserwatorki. Myślicie, że znajdzie się w tej książce fragment o Macieju Kurzajewskim?

Reklama

Smaszcz pisze książkę o "mężczyźnie z przeszłością". Będzie rozdział o Kurzajewskim?

Paulina Smaszcz wydała dotychczas dwie książki:  "Mama i Tata to My. Obalam mity o zdrowiu, rozwoju i żywieniu dzieci", a także "Bądź kobietą petardą!" dzięki której na stałe  określenie "Kobieta Petarda" jest już jej znakiem rozpoznawczym.

W słynniejszej książce opisywała wówczas swoje doświadczenia o opuszczeniu przez męża, przyjaciół i rodzinę w chorobie, a także utracie pracy i wsparciu przez teścia. Opowiadała też o rozpadzie miłości w związku, a Maciej Kurzajewski pytany o to, co sądzi o śmiałych opowieściach zza kulis, stwierdził, że to "nietaktowne".

Zobacz: Małżeństwo Kurzajewskiego nie było wcale takie szczęśliwe? Smaszcz "czuła się deprecjonowana i poniżana"

O czym zatem będzie kolejna książka Pauliny Smaszcz? Tytuł brzmi interesująco: "Kobieta po przejściach & Mężczyzna z przeszłością". Pamiętając o całej historii Pauliny z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim to może się zapowiadać niezła lektura.

"Jestem w trakcie pisania mojej 3 książki "Kobieta po przejściach & Mężczyzna z przeszłością", w której również anonimowo opisuje fragmenty Waszych trudnych, życiowych historii. Jeśli chcesz napisz do mnie na priv lub e-mail" - napisała na Instastory Paulina.

Paulina Smaszcz zaprasza fanki do dzielenia się historiami. Nie może opanować łez

Co więcej, dziennikarka dodała, że nie może opanować łez, kiedy czyta podesłane przez obserwatorki własne historie. 

"Pani Paulino, do kiedy można wysyłać Pani historie?" - zapytała obserwatorka. "Cały czas, zapraszam" - odpowiedziała Paulina.

"Tych historii mam już bardzo dużo, ale każda jest inna, każda indywidualna. Nawet nie wiecie, jak często przy nich jestem wzruszona i czuję Wasz ból i lęk, obawy i brak siły" - napisała na Instastory Paulina Smaszcz.

Zobacz też:

Cichopek przyłapana. To ostatnie chwile przed wylotem do USA. Na twarzy Kurzajewskiego maluje się smutek

Hakiel miażdży Cichopek. Tak ostro nigdy wcześniej o niej nie mówił

Ukochana Marcina Hakiela dolała oliwy do ognia. Nie gryzie się w język. "Czy ona lustra nie ma?"

Nowa ukochana Hakiela pokazała Cichopek, co straciła. Bolesny cios nadszedł niespodziewanie

Kurzajewski i Cichopek podjęli radykalną decyzję. To już oficjalne i nie ma odwrotu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Smaszcz | Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy