Reklama
Reklama

Chylińska nawróciła się dzięki Hołowni. Tak odmienił jej życie

Agnieszka Chylińska w młodości prowadziła bardzo buntowniczy tryb życia. Jej słynne "przesłanie" do nauczycieli podczas odbierania Fryderyków przeszło już do historii. W pewnym momencie, kiedy wokalistka poznała już swojego wybranka serca Marka, kompletnie się zmieniła. Niektóre plotki sugerują, że wpływ na jej przemianę miał mieć... Szymon Hołownia.

Chylińska zawdzięcza to Hołowni. Dzięki niemu zmieniła swoje życie

Agnieszka Chylińska stała się popularna, będąc wokalistką rockowego zespołu O.N.A. Po odejściu z grupy Agnieszka postawiła na własny repertuar i rozpoczęła karierę pod własnym nazwiskiem. Buntownicza natura Chylińskiej bardzo złagodniała dzięki wyjściu za mąż i urodzeniu dzieci. Niektórzy złośliwi mówią, że "nawrócenie" buntowniczki odbyło się po poznaniu Szymona Hołowni w programie "Mam talent!". Czy to prawda? Przekonajmy się.

Reklama

Chylińska nawróciła się dzięki Hołowni. Tak odmienił jej życie

Małżeństwo z ukochanym Markiem i pierwsza ciąża przystopowała rozwój kariery solowej Agnieszki. To wtedy też wróciła do mainstreamu dzięki angażowi w "Mam Talent". Wówczas w prowadzenie show zaangażowany był Szymon Hołownia, który partnerował Marcinowi Prokopowi. To on pomógł Agnieszce znaleźć ścieżkę ku nawróceniu.

"W trakcie nagrywania pierwszej edycji "Mam talent!" poznałam Szymona Hołownię. Było to jedno z najważniejszych spotkań w moim życiu. Nic tego nie zwiastowało. Przeciwnie, przyszłam z nastawieniem: "Aha, to jest ten gościu, ten nawiedzony". A potem to już poszło - powiedziała Chylińska w 2012 roku w wywiadzie dla "Super Expressu".

Agnieszka Chylińska podeszła poważnie do wiary

Wokalistka, która dobrze wie, jak efektowanie ryknąć na scenie lubi całkowicie pochłonąć się w temacie za który się zabiera. Dlatego też dzięki pomocy ówczesnego kolegi z planu zabrała się za lekturę biografii żywotów osób związanych z ascetycznym życiem.

"Gdy ludzie mówią o nawróceniu - strasznie nie lubię tego słowa - to brzmi jakoś patetycznie. Ja któregoś dnia poczułam, że choćbym nie wiem jaki sukces osiągnęła, to w środku czuję ogromny niedosyt, tęsknotę. Szukam wzorów" - mówiła Chylińska w wywiadzie dla "Pani".

Zobacz też:

Ledwie ucichły plotki o managerce, a teraz Chylińska wyznaje miłość: "Bardzo kocham"

Nowy etap życia Chylińskiej. Najpierw plotki o mężu i romansie, a teraz takie wieści

Wyciekły zarobki Chylińskiej. Zawrotna suma zwala z nóg

Chylińska z tatuażem na czole. Szokująca metamorfoza na "Top of the Top Sopot Festiwal"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska | Szymon Hołownia | "Mam talent!" | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy