Reklama
Reklama

Nowy etap życia Chylińskiej. Najpierw plotki o mężu i romansie, a teraz takie wieści

Agnieszka Chylińska może cieszyć się nieustającym zainteresowaniem ze strony fanów i mediów. Charakterystyczna, zadziorna i jednocześnie wrażliwa artystka będzie miała przed sobą nowe wyzwanie zawodowe. Oto co czeka Chylińską w następnych tygodniach! Będziecie zaskoczeni tymi niespodziewanymi informacjami - i to nie są plotki!

Nowy etap życia Chylińskiej. Najpierw wiadomości o mężu i romansie, a teraz takie wieści

Agnieszka Chylińska jeszcze niedawno znalazła się w centrum zainteresowania mediów plotkarskich, a wszystko to przez plotki o jej relacji z managerką, Joanną Ziędalską, a także wspomnieniach o byłym mężu Chylińskiej, który przerwał milczenie po latach. W mediach społecznościowych artystka i przyjaciółka (też agentka w jednym) nie szczędziły sobie słodkich słów wsparcia. Jak widać, niektórzy zrozumieli je na opak - szczególnie, jak dokopano się w internecie do zdjęcia, gdzie panie trzymają się za ręce. Na szczęście plotki plotkami, ale zawodowe życie Agnieszki Chylińskiej płynie dalej. Jak się okazuje, przed artystką czekają nowe wyzwania!

Reklama

Niespodziewane wieści o Chylińskiej. To jej nowy etap w życiu

Otóż nowym etapem w życiu Agnieszki Chylińskiej będzie... własna audycja radiowa! Znana z doskonałego głosu wokalistka będzie opowiadać o swojej twórczości, życiu podczas trasy koncertowej, a także będzie dzielić się historiami z koncertów i sesji nagraniowych.

"Agnieszka Chylińska od najbliższej soboty będzie sprawdzać się w roli prezenterki radiowej - poprowadzi nowy program w RMF FM. W zupełnie nowej audycji "RMF FM w trasie" przez trzy soboty w godz. 15-17 Agnieszka Chylińska opowiadać będzie o swojej twórczości" - czytamy w komunikacie prasowym.

Jak się okazuje, to nie będzie pierwsze zetknięcie się Agnieszki Chylińskiej z radiowym fachem. Jak podaje RMF FM, wokalistka w latach 2013-2015 prowadziła w RMF FM swój autorski program "Wszystkie numery Agnieszki Chylińskiej".

Będziecie słuchali audycji Agnieszki?

Chylińska zaszokowała wielkim tatuażem na czole. Okazał się prawdziwy

Na festiwalu "Top of the Top Sopot Festiwal" Agnieszka Chylińska pokazała się z wielkim tatuażem na twarzy, a dokładniej nad brwią. 

Podczas pozowania na ściance, fotoreporterzy i wielbiciele wokalistki zauważyli, że twarz gwiazdy zdobi nowy tatuaż będący napisem "Sweet". To nie pierwsze tatuaże wokalistki w takim miejscu, ale poprzednie były fałszywe i nawet z literówką.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy