Reklama
Reklama

"Love Island 8". Widzowie zdecydowali. Te 3 pary są najmniej lubiane na wyspie miłości

Dla widzów wszystko jest jasne. Pary, które nie wzbudziły zaufania w "Love Island. Wyspie miłości" i otrzymały najmniej głosów, opuszczą willę. Jednak to nie Karolina przekaże złą informację Islanderom. Ostateczny głos należał do kogoś zupełnie innego. Którzy Islanderzy po raz ostatni zasiedli w Kręgu Ognia?

"Love Island 8". Widzowie zdecydowali. Te 3 pary są najmniej lubiane na wyspie miłości

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Głosowanie widzów wyłoniło pary z najmniejszą szansą na miłość. To do pary z największą ilością głosów należała ostateczna decyzja, kto opuści "Love Island. Wyspa miłości 8". Jak się później okazało, pożegnania były bardzo ciężkie dla uczestników. Najpierw jednak był czas na przyjemności!

"Love Island 8". Armin oczarowuje Laurę w kryjówce

Wieczór okazał się dla Laury i Armina dużą niespodzianką, gdy otrzymali wiadomość, że wspólnie spędzą noc w kryjówce. Nie było to obce miejsce dla nich, ale miłe zaskoczenie towarzyszyło obojgu cały czas. Laura poczuła się niczym weteranka, bo kryjówka nie była jej obca. Jak zawsze w kryjówce czekał na parę szampan, owoce i romantyczna noc tylko we dwoje. 

Reklama

Armin wyznał Laurze, że chce doświadczać z nią wszechświata i cieszyć się każdą chwilą. Laura oczarowana słowami Islandera odpowiedziała mu:"Weź, bo się zakocham".  Rano po spędzonej nocy czekała na Laurę i Armina kolejna zaskakująca wiadomość. Tym razem czekała ich randka i to z mocnymi doznaniami. Obydwoje spędzili aktywną randkę na gokartach. 

Laura przyznała, że cały czas czuła wzrok Armina na sobie, który kontrolował jej przejazd, czy wszystko jest bezpiecznie z dziewczyną. Potem czekał na parę stolik z przekąskami i czas na podsumowanie romantycznych chwil na torze wyścigowym. "Nie mogliśmy się sobą nacieszyć" - powiedziała Laura czas randki.

"Love Island 8". Wspólna noc Karoliny i Rafała

Tuż przed snem Karolina zaproponowała Rafałowi wspólną noc na powietrzu. Rafał przystał na pomysł, ale zdecydował, że będzie potrzebna kołdra i cieplutkie ubranie. Karolina wskoczyła w dresik, a w tym czasie Rafał zanurzył się w sypialni, by zdobyć kołdrę i zaskakującym jednym ruchem ściągnął ją z Adama. Wyposażeni w ciepłą otulinę udali się obydwoje na Karolina i Rafał na sofę zewnętrzną, by razem śnić pod gwiazdami.

"Love Island 8". Weronika zemściła się na Adamie

Nazajutrz, gdy Wyspiątka zostały obudzone przez Laurę i Armina, którzy oznajmili, że pędzą na randkę wszyscy budzili się do życia. Adam poczuł z tyłu głowy coś co w dotyku przypominało krem i było białe. Okazało się, że był wysmarowany pastą do zębów. Niestety nikt się nie przyznał do żartu, ale splądrowane przez chłopaków łóżka ujawniły pomysłodawcę nocnego żartu. Weronika postanowiła przyozdobić głowę Adama i w nocy spłatała mu małego figla. Na szczęście chłopak miał dużo dystansu i obrócił wszystko w żart, więc w willi  panowała bardzo zabawna atmosfera.

"Love Island 8". Lori i Bartek nareszcie na randce!

Lori i Bartek wreszcie udali się na swoją pierwszą randkę. Wietrzny, ale romantyczny czas spędziła para ze sobą w pięknych okolicznościach przyrody. Lori pytała o rodzinne relacje Bartka, który wyznał, że rodzice są dla niego wielkim wzorem, a mama przyjaciółką, której się zwierza prawie ze wszystkiego. Bartek przyznał, że dobrze się czuje z Lori i lubi jej wsparcie. Lori z kolei wyznała, że ceni Bartka i chce dalej rozwijać ich relację.

"Love Island 8". Te 3 pary były najmniej lubiane na wyspie miłości. Odpadły aż 2 z nich!

Wieczorem do willi przybyła Karolina Gilon i i zaprosiła wszystkich do kręgu: "Wyspiątka! W Polsce zakończyło się kolejne bardzo ważne głosowanie. Widzowie zdecydowali, że ich ulubioną parą jest Lori i Bartek. Gratuluję". 

A potem dodała: "Pary, które zdobyły najmniejszą ilość głosów będą zagrożone opuszczeniem willi. Te pary to: Ania i Rafał, Wiktoria i Łukasz, Karolina i Albert".

Karolina następnie trzy pary na środek i dodała, że teraz to Lori i Bartek zdecydują które dwie pary odejdą z willi. Niestety to nie było miłe dla wybierających Islanderów. Lori przyznała, że to jest najgorsza nagroda, jaką w życiu dostała.

Ostatecznie werdykt brzmiał dla Ani i Rafał pozytywnie, bo oni zostali w programie. Niestety z Wyspy miłości odeszli Karolina i Albert oraz Wiktoria i Łukasz. Wszystkim było smutno na wyspie, bo tak licznego odejścia nie spodziewali się sami Islanderzy.

"Love Island 8". Gdzie oglądać powtórki?

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłości"  na antenie TV4 od poniedziałku do niedzieli, bez sobót o godzinie 21:00 oraz na Polsat Box Go.

Jeśli przegapiłeś odcinek "Love Island 8" to nic straconego. Obejrzyj online najnowsze odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości" na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy