Reklama
Reklama

"Love Island 8". Albert się wściekł na Anię, a Bartek nadal kombinuje, z którą Islanderką chce tworzyć parę

Na "Love Island. Wyspie miłości" dzieją się coraz ciekawsze zwroty akcji. Czy Albert nie ma już żadnych szans u Ani? Jak na razie Islander nie może uwierzyć, że został w taki sposób przez nią upokorzony. Bartek i Jaqueline coraz więcej czasu spędzają tylko we dwoje. Weronika nie poddaje się i zamierza walczyć o Adama.

"Love Island 8". Coraz większe emocje na wyspie miłości

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

W programie "Love Island. Wyspa miłości 8" w malowniczej scenerii Andaluzji i nowej, luksusowej willi rozegrają się kolejne przygody singli i singielek. Komu uda się znaleźć miłość, stworzyć stałą relację i wygrać 100 tys. złotych? Atmosfera w willi dla niektórych powoli zaczęła być gęsta. Wszystko przez wyniosłość Ani i jej mocne słowa o Albercie. Uczestniczka stwierdziła, że ona i on są "na innych poziomach intelektualnych". A wszystko to przez... brak matury Alberta! Islander wciąż nie może się otrząsnąć z tych słów.

Reklama

"Love Island 8". Albert jest wściekły na Anię. Upokorzyła go przy wszystkich

Albert wciąż nie może zrozumieć, dlaczego brak matury dyskredytuje go u Ani. Jest zszokowany tym, co usłyszał, a najbardziej zdaniem, że jego poziom intelektualny odbiega od poziomu dziewczyny. Rozmawiał z chłopakami i wciąż był to dla niego niedorzeczny argument. I jest to już dla Alberta koniec relacji, a może i znajomości z Anią, bo jego wzburzenie było ogromne. Ania tymczasem podzieliła się swoim zachowaniem z koleżankami i poprosiła o opinię. Zachowawczo dziewczyny przyznały, że nie ma w tym nic złego co powiedziała Ania Albertowi, ale Laura zajęła odmienne stanowisko. 

Islanderka przyznała, że uraziła chłopaka słowami, ale powiedziała to, co myśli, a już taka jest, że nie owija w bawełnę. Chociaż sama przyznała, że sama nie chciałaby usłyszeć takiej opinii na swój temat. Islanderzy dyskutowali wspólnie i Bartek R. przyznał, że nigdy by się nie spodziewał po Ani takiej reakcji. Wśród Wyspiątek czuć było niezręczną sytuację, bo Albert nawet nie patrzył w stronę Ani. Laura zaś dodała, że nie chciałaby, aby Jaqueline oceniała Alberta przez pryzmat słów, które padły z ust Ani, bo jak sama stwierdziła ona lubi Alberta, ma zupełnie inne o nim zdanie, świetnie dochodzi do porozumienia i uważa, że chłopak jest inteligentny i zabawny. 

Lori i Bartek oddawali się uściskom i pocałunkom utwierdzając się w przekonaniu, że są idealnie dobraną parą i dobrze im razem. 

"Love Island 8". Bartek nadal kombinuje, z którą Islanderką chce tworzyć parę

Bartek R. przyznał Jaqueline, że decyzja o wspólnym spaniu na zewnątrz była pochopnie podjęta i wycofał się z pomysłu tłumacząc, że jednak może być to źle odebrane przez jego partnerkę Karolinę, z którą nadal tworzy duet. Jaqueline przyznała, że to mądry pomysł i należy poczekać do bardziej odpowiedniego momentu.

"Na pewno ci tego nie odpuszczę, nie myśl sobie, ale nie chcę tutaj nikogo urazić."  - przyznał Bartek.

Adam poczuł moc w swoich dłoniach i zamieniając się w azjatyckiego masażystę zaproponował Wiktorii najlepsze rozmasowanie ciała. Wiktoria była zachwycona, a Adam dumny z "dzieła", które wykonał.

"Love Island 8". Weronika robi maślane oczy do... Bartka koszykarza!

Bartek R. postanowił zrobić niespodziankę nowej Islanderce i przygotował na trawie piknik ze słodkościami. Dziewczyna nie ukrywała zadowolenia. Wspólny czas upływał w romantycznej aurze. Co chwilę zerkała w ich stronę Weronika, która przyznała, ze Bartek jest obok Adama w jej głowie. I cały czas po cichu liczy, że może Bartek też spojrzy przychylnie w jej stronę, chociaż otwarcie mówi, że to Adam jest obiektem jej westchnień. Nawet podjęła dyskusję z nim, żeby utwierdzić się w przekonaniu, o swojej racji. Ale chłopak zapewniał Werkę, że nie ma wobec niej żądnych planów i ich próba budowania relacji została zamknięta. Niemniej jednak Weronika uważa inaczej i sądzi, że podoba się wciąż Adasiowi. 

Pod koniec dnia do willi zawitała Karolina, która miała dla Islanderów niespodziankę. Wszyscy zebrali się w Kręgu Ognia i słuchając komentarzy widzów na swój temat mieli odgadnąć do kogo pasuje dany opis. Wywołało to poruszenie i zaskoczenie, a także dużą niepewność wśród mieszkańców willi. Ale zabawa była pełna emocji i najważniejsze, że wśród czterech par i sześciu singli nikt nie czuł się źle.

"Love Island 8". Gdzie oglądać powtórki?

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłości"  na antenie TV4 od poniedziałku do niedzieli, bez sobót o godzinie 21:00 oraz na Polsat Box Go.

Jeśli przegapiłeś odcinek "Love Island 8" to nic straconego. Obejrzyj online najnowsze odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości" na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy