Reklama
Reklama

"Love Island 8". Karolina i Bartek zostali singlami. Wrócą do siebie, czy znajdą nową miłość?

Na "Love Island. Wyspa miłości 8" trzeba spodziewać się niespodziewanego. Odejście Arka i Klaudii było wzruszające. Nowi Islanderzy zrobili duże wrażenie na mieszkańcach willi. Jaqueline spodobała się z wzajemnością Bartkowi, a Weronika przeżyła szok, gdy zobaczyła swojego sąsiada na wyspie.

"Love Island 8". Klaudia i Arek odchodzą z programu

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

W Kręgu Ognia zebrały się Wyspiątka, by przekazać Karolinie swoje zdanie na temat par, które zdaniem Islanderów są najmniej dopasowane. Każdy duet miał cały dzień na to, aby się zastanowić, kogo wytypować wśród swojego grona. Decyzją wszystkich Wyspiątek - po zliczeniu głosów i uzasadnieniu - zostały wytypowane trzy pary: Karolina i Bartek, Klaudia i Arek oraz Ania i Albert. 

Każda para uzasadniała swój wybór. Karolina zaprosiła nominowanych na środek i następnie ogłosiła, werdykt: "Klaudia, Arek Islanderzy jednogłośnie wskazali was jako parę, które jest najgorzej dopasowana. Macie trzydzieści minut na spakowanie się i opuszczenie Wyspy miłości. Dziękuję wam bardzo."

Reklama

Arek z drżącym głosem zabrał głos: "Mega miło was było poznać, bardzo się z wami wszystkim związałem, gdzieś tam może, nie wszystkich może darzyłem szacunkiem, dlatego za to chciałem przeprosić, starałem się być najlepszą wersją siebie, nie zawsze wychodziło, w każdym razie dziękuję, że mogłem was poznać, bo jesteście wspaniałymi ludźmi. Oby wam się udało."

Klaudia także dodała od siebie: "Ja również wam dziękuję za to, że mogłam was poznać, życzę wam powodzenia, trzymam za was kciuki."

"Love Island 8". Karolina i Bartek, a także Ania i Albert zostali singlami

Gdy Arek z Klaudią opuścili willę, Karolina oznajmiła, że Ania, Albert, Karolina i Bartek w tej chwili zostają singlami:

"Karolina, Bartek, Ania, Albert wy natomiast od dziś jesteście singlami. I nie możecie sparować się na najbliższym przeparowaniu. Ostatnia sprawa: nie jesteście jedynymi singlami na Wyspie miłości. Jaqueline i Rafał czekają na was na dachu."

Na tym Karolina zakończyła wspólny wieczór z Wyspiątkami. Wśród Islanderów wywołało to niemałe poruszenie i zaskoczenie. Cała czwórka udała się na dach willi i z niedowierzaniem przywitała piękną dziewczynę i przystojnego chłopaka.

Jaqueline zrobiła duże wrażenie na Bartku i chłopak nie ukrywał swojego zadowolenia. Ale i Bartek wpadł w oko Islanderce, która chętnie go komplementowała. Kolejnym randkującym z nową mieszkanką wyspy był Albert i rzeczywiście także oczarowany przez długowłosą blondynkę. 

Rafał ewidentnie oczarował Anię, bo nawet dostał od niej 8 na 10 punktów. Potem miała okazję poznać się z Rafałem Karolina i choć oboje tryskali dobrą energią to dziewczyna dała nowemu Islanderowi 5 punktów na 10.

"Love Island 8". Jaqueline i Rafał będą nową konkurencją dla par na wyspie

A gdy randki na dachu dobiegły końca cała szóstka zeszła na dół i dołączyła do reszty Wyspiątek. Zaskoczenie było niemałe, tym bardziej, że Werka rozpoznała w nowym chłopaku swojego sąsiada. Najpierw przywitała go euforycznie rzucając się na szyję, ale potem powstrzymała entuzjazm, gdy chłopak chłodno zareagował na Weronikę. Dawny zgrzyt i nieporozumienie znajomych nie wprawiło w dobry nastrój dwójki Islanderów.

Weronika załamała się po tym jak Łukasz zadawał często pytania i już wie, że nie stworzy z nim interesującej i trwałej relacji. Liczyła, że nowy Islander będzie jej obiektem westchnień.

Męska część Isladnerów wykazała duże zainteresowanie Jaqueline. Albert z przyjemnością oprowadził dziewczynę po willi i pokazał jej szczegóły domu nie powstrzymując się od komplementów, a nawet zrobił sobie kilka wspólnych zdjęć.

Po tym, "opiekę" nad Jaqueline przejął Bartek i długo z nią rozmawiał w ogrodzie. Bartek nie był przygotowany na to, że jest w typie nowej Islanderki. Nie spodziewał się takiej błyskawicznej reakcji Jaqueline.

"Love Island 8". Gdzie oglądać powtórki programu?

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłości"  na antenie TV4 od poniedziałku do niedzieli, bez sobót o godzinie 21:00 oraz na Polsat Box Go.

Jeśli przegapiłeś odcinek "Love Island 8" to nic straconego. Obejrzyj online najnowsze odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości" na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama