Reklama
Reklama

"Love Island 8". Jaqueline i Rafał będą nową konkurencją dla par na wyspie

Na "Love Island 8" nigdy nie ma nudy! Po przeparowaniu i opuszczeniu wyspy przez Klaudię i Arka, nowi uczestnicy namieszają w parach bez przyszłości. Czy Karolina, Bartek, Ania i Albert znajdą miłość w nowych Bombshellach na Wyspie miłości? Oto Jaqueline i Rafał!

"Love Island 8". Jaqueline i Rafał będą nową konkurencją dla par na wyspie

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

W dzisiejszym odcinku"Love Island. Wyspa miłości 8"  do willi weszli nowi uczestnicy. Bomshelle na Wyspie miłości na pewno dadzą się we znaki niezdecydowanym, znudzonym lub podatnym na pokusy uczestnikom. Oto Jaqueline i Rafał!

"Love Island 8". Nowa uczestniczka Jaqueline Sgonina

Wiek: 31 lat
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Zawód: Fotomodelka 

Jaqueline jest z wykształcenia psychologiem, ale na co dzień pracuje jako fotomodelka. Interesuje się rozwojem osobistym. W wolnym czasie lubi medytować i uprawiać jogę. Długowłosa blondynka uwielbia sporty ekstremalne i podróże, szczególnie egzotyczne kierunki. Ma za sobą trzy poważne związki. Od pięciu lat jest singielką i czuje, że wreszcie przyszedł czas na poważny, odpowiedzialny związek. 

Reklama

Nie interesuje się przelotnymi romansami i chciałaby stworzyć trwałą więź z poważnym partnerem. Lubi mężczyzn wysokich, dojrzałych o ciemnej karnacji z zarostem. Jest niezależną, rozważną kobietą.

"Love Island 8". Nowy uczestnik Rafał Rużyło

Wiek: 31 lat
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Zawód: Audytor wewnętrzny/Trener personalny

Rafał pracuje jako audytor wewnętrzny, a także z pasji do sportu jest trenerem personalnym. Nosi tytuł Mistrza Polski w kategorii fitness. Uwielbia tańczyć. Interesują go stare samochody, które w wolnym czasie lubi odrestaurowywać. Jego najdłuższy związek trwał jeden rok, ale ma nadzieję, że spotka kobietę swojego życia i będzie z nią na zawsze. Liczy na to, że w programie spotka swoją drugą połówkę. Lubi kobiety o ciemnej, latynoskiej urodzie. Jest spontanicznym, pewnym siebie mężczyzną. Czasem brak mu pokory i zdaje sobie z tego sprawę. 

Uważa, że facet powinien być twardy i nie okazywać słabości np. przez łzy. Szuka inteligentnej, mądrej kobiety, koniecznie z poczuciem humoru. Rodzina jest ogromnym wsparciem Rafała, wszyscy bardzo są zżyci ze sobą. Po tacie odziedziczył cechy romantyka.

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłości"  na antenie TV4 od poniedziałku do niedzieli, bez sobót o godzinie 21:00 oraz na Polsat Box Go.

Jeśli przegapiłeś odcinek "Love Island 8" to nic straconego. Obejrzyj online najnowsze odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości" na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama