Reklama
Reklama

Książę William wściekł się na ojca. Ogromna awantura w Pałacu. Wykonał pilny telefon do Harry'ego

W ostatnich tygodniach za sprawą autobiografii "Spare" i towarzyszących jej publikacji poznaliśmy mnóstwo mrocznych tajemnic brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę Harry bez oporów ujawnia wstydliwe wpadki i wielkie kłótnie między royalsami. Okazuje się, że dziś mocno skonfliktowany z bratem książę William zwracał się do niego o pomoc przeciw Karolowi i Camilii.

Książę William i książę Harry od wielu tygodni pozostają w głębokim konflikcie, który zdaniem wielu ekspertów od tematy royalsów może doprowadzić nawet do zerwania braterskich relacji na zawsze. U źródeł obecnej wojny leży podobno sytuacja z przeszłości, gdy William głęboko obraził Meghan Markle, ale niedawna premiera "Spare" na pewno nie uspokoiła rozchwianych emocjonalnie royalsów.

Reklama

Książę William jest największym przeciwnikiem Harry'ego w rodzinie

Jak informują eksperci od tematyki rodziny królewskiej dziś to właśnie następca tronu jest największym krytykiem brata w Pałacu Buckingham. Według różnych źródeł Williama szczególnie zabolały ataki brata na jego i Kate Middleton oraz robienie z nich zadufanych w sobie członków pałacowego establishmentu. Dlatego być nawet przeciwny jakiejkolwiek wizycie Sussexów na koronacji Karola III.

Wszystko to sprawia, że dziś niemal nie do uwierzenia wydaje się, jak blisko przed laty Harry był z Kate Middleton i jej mężem. Przykład wielkiego zaufania, jakie starszy brat miał do księcia Harry'ego znajdziemy w "Spare". Mąż Meghan Markle opisuje w swojej autobiografii sytuację z kwietnia 2019 roku, zaledwie kilka dni przed narodzinami księcia Archiego.

Książę William zadzwonił do Harry'ego. Poszło o Karola i Camillę

Książę Harry wspomina w swojej książce, zę William "był tak właściwie wściekły". Młodszy z synów Karola III poszedł z telefonem do ogrodu, ale i tak miał problemy ze zrozumieniem brata: "Coś stało się między nim a tatą i Camillą. Nie byłem w stanie zrozumieć całej opowieści. Mówił za szybko i był za bardzo zdenerwowany" - opisuje sytuację książę Sussex.

Dopiero z czasem Harry zrozumiał, że poszło o fałszywe historie sprzedawane prasie przez (wtedy jeszcze) księcia Karola i jego małżonkę, a dotyczące Williama, Kate Middleton i ich dzieci. Książę William zapewniał brata, że nie jest już w stanie tego dłużej znosić. "Daj tacie i Camilii palec, a wezmą całą rękę. Zrobili to mi po raz ostatni!" - miał powiedzieć następca tronu.

Harry nie ujawnia jednak w "Spare", czy faktycznie doszło do jakiejś interwencji ze strony Williama. Być może udał się z tym do wtedy wciąż jeszcze żyjącej Elżbiety II. Dziś relacje między Karolem IIi a Williamem wydają się przecież dużo lepsze niż między braćmi...

Zobacz też:

Książę William i księżna Kate obrzucali się przedmiotami. Tak wyglądają ich kłótnie

Karol III bez ceregieli rozprawił się ze swoim bratem. Nie do wiary, co zarządził

Księżna Kate zabroniła tego dzieciom! Royalsi mają swój krwawy rytuał

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy