Reklama
Reklama

Książę William i księżna Kate: Karczemne awantury w domu. "Rzucali w siebie różnymi przedmiotami"

Jak alarmuje jeden z ekspertów od rodziny królewskiej, w domu księcia Williama i księżnej Kate dochodzi od karczemnych awantur, podczas których małżonkowie potrafią nawet rzucać do siebie "różnymi przedmiotami". To dość zaskakujące informacje, bo następca tronu i jego ukochana w mediach uchodzą raczej za osoby o dość łagodnym usposobieniu. Czy te nerwowe sytuacje nie są przypadkiem wywołane ostatnimi plotkami o rzekomej kochance Williama?

Do tej pory wydawało się, że książę William i księżna Kate tworzą małżeństwo wręcz idealne. Tak przynajmniej wyglądało to na zewnątrz. 

Następca tronu i jego małżonka pokornie wypełniają wszystkie królewskie obowiązki, unikają wszelakich skandali i za to chyba najbardziej kochają ich poddani. 

Okazuje się jednak, że za zamkniętymi drzwiami ich domu Adelaide Cottage już wcale tak kolorowo nie jest. 

Książę William i księżna Kate: Karczemne awantury w domu

Tak przynajmniej twierdzi autor książek o rodzinie królewskiej, który od lat bacznie przygląda się "royalsom", wyciągając na światło dzienne różnego rodzaju "plotkarskie smaczki". 

Reklama

Tom Quinn, bo o nim mowa, jest autorem m.in. głośnej na Wyspach książki "Gilded Youth: An Intimate History of Growing Up in the Royal Family”.

Tym razem udzielił wywiadu Fox News Digital, gdzie wyjawił, że od dłuższego czasu w domu Kate i Williama dochodzi do ostrych awantur i kłótni.

"Między nimi dochodzi do okropnych awantur, podczas których rzucają w siebie różnymi przedmiotami. Talerze nie raz poszły w ruch. Kate może wydawać się bardzo spokojną osobą, podobnie jak William, ale to nie do końca prawda. Dla Kate i Williama życie pod ciągłym obstrzałem mediów jest mocno stresujące. Nie do końca radzą też sobie z tym, że są stale otoczeni pałacowymi pomocnikami, którzy niemal nie odstępują ich na krok" - wyznał ekspert. 

Kate i William: Co się dzieje w ich małżeństwie?

Jeden z bliskich pary zdradził Quinnowi, że ludzie z pałacu doskonale wiedzą, kiedy William jest wściekły na żonę, bo łatwo to rozpoznać. Zwraca się do niej wówczas "kochanie", ale z wyraźnymi "oznakami irytacji".

W dalszej części rozmowy odwołał się też do książki Harry'ego, w której to opisał bójkę, do której doszło między nim a Williamem. Starszy brat miał się na niego rzucić i powalić na podłogę.

Quinn dowiedział się od osób z otoczenia książęcej pary, że porywczość to wciąż spory problem Williama:

"Kate jest bardzo spokojna. William jest tym, który jest zbyt porywczy. Widzimy przykład tego w książce Harry'ego. Kate jest bardziej zrównoważona i to ona stara się w sytuacjach kryzysowych łagodzić napięcie" - wyznał.

Kate i William kłócą się o jego rzekomą kochankę?

Autor książki zdaje się jednak tłumaczyć zachowanie małżonków, bo sprzeczki zdarzają się w każdym związku. 

"Oczywiście, prywatnie, William i Kate, jak wszystkie pary kłócą się, krzyczą na siebie i mówią sobie niemiłe rzeczy. Jednak zawsze Kate instynktownie stara się łagodzić napięcie, gdy posuną się za daleko. William też zawsze ustępuje, ponieważ jako dziecko wystarczająco napatrzył się na awantury, rozwody i emocjonalne kłótnie jego bliskich" - podsumował autor. 

Czy te nerwowe sytuacje nie są przypadkiem wywołane sensacyjnymi doniesieniami o rzekomej kochance Williama? Ten miał nawet spędzić z nią walentynki, a to chyba potrafiłoby rozwścieczyć nawet najłagodniejszą żonę...

Zobacz też:

Książę William spędził walentynki z kochanką? W brytyjskich mediach zawrzało!

Książę William i Kate Middleton przeprowadzili się ze względu na jego kochankę?! Mieszkała bardzo blisko...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: książę Wiliam | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy