Reklama
Reklama

Książę William spędził walentynki z kochanką?! W brytyjskich mediach zawrzało!

Nad małżeństwo księcia Williama i księżnej Kate znów nadciągnęły czarne chmury. Powraca bowiem temat rzekomej kochanki następcy brytyjskiego tronu. Teraz zagraniczne media donoszą, że Brytyjczyk i Rose Hanbury... mieli spędzić razem tegoroczne walentynki! W grę wchodziły też drogie prezenty.

Książę William spędził walentynki z kochanką?

Wygląda na to, że książę William i księżna Kate po raz kolejny mierzą się z problemami. Pojawiły się doniesienia, że Brytyjczyk miał w tym roku spędzić święto zakochanych z... kochanką. Mieli udać się na romantyczną kolację. Atmosferę wokół tej informacji podgrzała sama Kate. Podczas jednego z oficjalnych wyjść przed walentynkami księżna została zapytana o to, czy mąż podaruje jej z tej okazji kwiaty. Miała wówczas odpowiedzieć, że nie, bo nie mają już takiej tradycji.

Reklama

Już wtedy media zaczęły rozpisywać się na temat kryzysu. Teraz z kolei pojawiły się doniesienia o rzekomej romantycznej kolacji Williama i Rose Hanbury, z którą notabene Kate nawet się przyjaźniła. Książę miał spotkać się z kochanką, a także podarować jej na walentynki wyjątkowy prezent w postaci naszyjnika z pereł.

Romans księcia Williama z Rose Hanbury

O potencjalnym romansie księcia Williama z Rose Hanbury mówi się od dawna. Plotki pojawiły się już w 2019 roku, kiedy do sieci trafiły zdjęcia następcy tronu i Rose, spędzających razem czas. Na fotografiach wyglądają oni na osoby, które są ze sobą naprawdę blisko. Zdjęcia sprawiły, że pojawiły się sugestie o ich rzekomym uczuciu.

Rose Hanbury: kochanka księcia Williama

Rose Hanbury ma 38 lat i jest żoną Davida Cholmondeleya - siódmego markiza Cholmondeley. Wspólnie wychowują troje dzieci. Wcześniej kobieta zajmowała się m.in. modelingiem - jako modelka związana była z tą samą agencją co Kate Moss. Brytyjka przyjaźniła się z księżną Walii, ale kobiety poróżniły doniesienia o rzekomym romansie Rose z księciem Williamem. Kate miała nawet zabronić swojej byłej przyjaciółce uczestniczenia w jakichkolwiek królewskich wydarzeniach i ograniczyła z nią kontakt. Mimo tego domniemana kochanka Williama została zauważona na pogrzebie królowej Elżbiety II.

O życiu prywatnym i związkach Rose Hanbury rozpisywano się również wcześniej. W czerwcu 2009 roku poślubiła ona swojego obecnego męża, a zaledwie dwa dni wcześniej ogłoszono ich zaręczyny. Para pobrała się potajemnie w ratuszu w Chelsea. Niedługo później na świat przyszły ich bliźniaki.

Skandale w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Brytyjska rodzina królewska nie ma w ostatnim czasie lekko. Prócz kolejnych informacji dotyczących romansu Williama i Rose, światło dzienne ujrzała książka księcia Harry'ego pt. "Ten drugi". Zawiera ona wspomnienia księcia, a także wiele nieznanych faktów o charakterze prywatnym, których ujawnienie wywołało wiele kontrowersji. W międzyczasie pojawiła się informacja o tym, że książę wraz z żoną Meghan mają "zwolnić" posiadłość Frogmore Cottage, aby mógł się tam wprowadzić inny członek rodziny królewskiej, książę Andrzej. Brytyjskie media dopatrują się w tym "zemsty" króla Karola III za to, że książka Harry'ego doczekała się wydania. 

Zobacz też:

Domniemana kochanka Williama robiła "erotyczne" imprezy? Niebywałe, co wyszło na jaw!

Książę William złamie regułę milczenia! Sytuacja staje się napięta!

Co za kreacja Kate Middleton! Żona księcia pokazała Markle miejsce w szeregu strojem za 15 tys. złotych!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William | Rose Hanbury
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy