Reklama
Reklama

Co za kreacja Kate Middleton! Żona księcia pokazała Markle miejsce w szeregu strojem za 15 tys. złotych!

Żona księcia Williama (40 l.) - Kate Middleton (41 l.) znana jest ze swojego wyczucia stylu i nienagannej elegancji. Ostatnio księżna pojawiła się na paradzie zorganizowanej z okazji narodowego święta Walii, czyli dnia Świętego Dawida. Uwagę wszystkich zgromadzonych przyciągnął nie tylko drogi płaszcz księżnej, ale także ekstrawaganckie nakrycie głowy. Jak zaprezentowała się podczas uroczystości żona następcy brytyjskiego tronu? Zobaczcie naszą galerię!

William i Kate nie zgadzają się z decyzją Karola

Ostatnio życie na królewskim dworze kręci się głównie wokół zbliżającej się wielkimi krokami oficjalnej koronacji króla Karola III. Przygotowania do uroczystości nie omijają także księżnej Kate i księcia William. Atmosfera jest ponoć niezwykle gorąca, a między royalsami ciągle dochodzi do mniejszych i większych spięć.

Reklama

Ostatnio William oraz jego małżonka wyrazili niezadowolenie z powodu tego, jaką funkcję podczas majowych uroczystości ma pełnić ich synek George. Choć 7-letnia księżniczka Charlotte i 4-letni książę Louis wezmą udział w koronacji dziadka jedynie w charakterze widzów, to od najstarszego z całej trójki 9-latka wymaga się już nieco więcej. Choć nie znamy szczegółów dotyczących roli Georga w całej koronacji, wiadomo jednak, że jego rodzice zdecydowanie sprzeciwiają się nadmiernemu angażowaniu najstarszego dziecka w królewskie obowiązki.

Pomimo tego, że ich relacje z królem pod wpływem konfliktu interesów są teraz nieco napięte, para i tak cieszy się dużo większą sympatią ze strony monarchy oraz brytyjskiej opinii publicznej niż książę Harry i Meghan Markle. Sussexowie podpadli reszcie royalsów kontrowersyjną produkcją dokumentalną "Harry i Meghan" oraz książką pióra samego księcia - autobiograficznym "The Spare".

Księżna Kate Middleton bryluje podczas Dnia Świętego Dawida

Po serii afer rodzina królewska chciałby wreszcie trochę ocieplić swój wizerunek. Z tego powodu księżna Kate Middleton i książę William pojawili się ostatnio publicznie w Windsorze i wzięli udział w oficjalnej paradzie zorganizowanej z okazji Dnia Świętego Dawida. Nie był to jednak jedyny powód dla którego royalsi stawili się na uroczystości.

Jak się okazało, książę William w trakcie obchodów narodowego święta Walii przejął po swoim ojcu obowiązki zwierzchnika Gwardii Walijskiej. Nic więc dziwnego, że royalsi przybyli na paradę w odświętnych strojach. Żona następcy tronu pojawiła się ubrana w elegancki czerwonym płaszczu od Alexandra MacQueena, wartego w około 15 tysięcy złotych!

Stylizację dopełniało ekstrawaganckie nakrycie głowy, a także czarne kozaki na wysokim obcasie oraz stylowe ażurowe rękawiczki. Trudno odmówić Kate Middleton wyczucia stylu. Zobaczcie, jak zaprezentowała się żona księcia Williama na obchodach dnia Świętego Dawida!

Księżna znalazła także czas na to, by chwilę porozmawiać z wielbicielami. Czy Meghan Markle pozazdrości jej elegancji i popularności wśród Brytyjczyków?

Zobacz też:

Meghan Markle i Kate Middleton. Wraca spraw kłótni o sukienkę Charlotte. Krawiec zabrał głos 

Księżna Kate i książę William: koronacja króla Karola III. Książę George otrzyma ważne zadanie?

Patrycja Tuchlińska na wakacjach. Pokazała zdjęcia z synem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę Harry | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama