Reklama
Reklama

Patrycja Tuchlińska na luksusowych wakacjach. "Życie w ciągłym biegu"

Patrycja Tuchlińska (27 l.) wybrała się wraz z rodziną na egzotyczne wakacje. Tym razem ukochana Józefa Wojciechowskiego (76 l.) odpoczywa w Republice Południowej Afryki, a zdjęcia i nagrania z wyprawy zamieszcza na Instagramie. Podczas relacjonowania widoków pokazała syna. Na jednym wideo widać go w całej okazałości!

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski

O Patrycji Tuchlińskiej zrobiło się głośno za sprawą jej związku ze starszym o 50 lat miliarderem Józefem Wojciechowskim. Choć piękna kobieta i jeden z najbogatszych Polaków na świecie - Wojciechowski jest głównym udziałowcem JW Construction, a do niedawna był także właścicielem Polonii Warszawa - są parą od kilku lat, wciąż muszą mierzyć się z hejtem dotyczącym ich relacji. Nie przeszkadza to im jednak w pielęgnowaniu i rozwijaniu uczucia - w 2021 roku powitali na świecie syna.

Reklama

Teraz we trójkę wybrali się na kolejne egzotyczne wakacje. Tym razem odwiedzili Republikę Południowej Afryki. Tuchlińska relacjonuje wyjazd na InstaStories, gdzie obserwuje ją ponad 58 tysięcy osób. Pokazuje tu kąpiele słoneczne i spacery z całą rodziną. Na jednym z nagrań uchwyciła nawet synka.

Tuchlińska pokazała syna na zdjęciach i nagraniach z wakacji

Ukochana miliardera zamieściła w mediach społecznościowych fotografie i nagrania z wyjazdu. Widać na nich m.in. luksusowy samolot, którym wybrali się do Afryki, a także zajmowany przez nich pokój hotelowy.

Tuchlińska wybrała się z partnerem i synkiem na spacer promenadą i wspólnie oglądali też pingwiny. Wojciechowski zażartował nawet, że za taką atrakcję "pingwinowej trzeba iść pieniądze zapłacić"

Obserwatorów Patrycji jednak najbardziej rozczuliły nagrania jej syna. Sama pokazała, jak dzielnie towarzyszy on rodzicom podczas wędrówki, ale zdarzyło się też, że wkradł się jej on w kadr, biegając po deptaku.

"Życie w ciągłym biegu" - podpisała nagranie dumna mama.

Kim jest Patrycja Tuchlińska?

Patrycja Tuchlińska po raz pierwszy u boku Józefa Wojciechowskiego pokazała się w 2018 roku. Absolwentka inżynierii mechanicznej poznała partnera kilka lat wcześniej, kiedy sama zajmowała się modelingiem. Wtedy właśnie występowała m.in. w pokazie Ewy Minge.

Dzisiaj kobieta żyje jak w bajce i na co dzień zajmuje się opieką nad dzieckiem. Z powodzeniem prowadzi też konto na Instagramie, gdzie zamieszcza zdjęcia z wyjazdów. Pokazuje tu wnętrza luksusowego domu zlokalizowanego w okolicach Jeziora Zegrzyńskiego, prezentuje  drogie i gustowne kreacje, a także uchyla rąbka tajemnicy na temat życia z miliarderem.

Zobacz też:

Patrycja Tuchlińska pokazała mamę. Niebywałe, jak wygląda "teściowa" 75-letniego miliardera!

Natalia Siwiec na egzotycznych wakacjach poucza fankę! "To styl życia"

Patrycja Tuchlińska zajęła jej miejsce u boku miliardera. Tak dzisiaj wygląda Laura Michnowicz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy