Reklama
Reklama

Natalia Siwiec na egzotycznych wakacjach poucza fankę! "To styl życia"

Natalia Siwiec (37 l.) jakiś czas temu wyjechała na egzotyczne wakacje do Tulum. Teraz postanowiła udzielić fankom kilku rad. Nie spodziewała się takiej odpowiedzi...

Wszystko wskazuje na to, że celebrytce podoba się wypoczywanie pod palmą, bo ani myśli o powrocie do Polski. Internautki zaczęły się nawet martwić o Natalię, bo dopytują na Instagramie, czy zamierza zostać w pięknym Meksyku na stałe.

Nie musicie się jednak obawiać, Siwiec uspokaja. "Na stałe raczej nie" - czytamy w odpowiedzi na komentarz fanki.

Jedna z obserwatorek próbowała dowiedzieć się, jaki jest sekret jej pięknej figury. Nie zapomniała przy tym wytknąć jej wieku...

"Jak na tyle lat to utrzymuje Pani to ciało w bardzo dobrej formie. To musi kosztować dużo wyrzeczeń" - napisała jedna z internautek.

Natalka nie pozostawiła pytania bez odpowiedzi! "Zależy dla kogo. Jak zaczniesz żyć w zdrowy sposób, to staje się to stylem życia, a nie drogą pełną wyrzeczeń" - poradziła obserwatorce.

Fanka nie była co prawda usatysfakcjonowana, ponieważ zauważyła, że Siwiec stać na taki styl życia, a ona musi sprzątać, zajmować się dziećmi, sprzątaniem i tysiącem innych obowiązków.

A wy, weźmiecie sobie radę Siwiec do serca?

Reklama
pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy