Reklama
Reklama

Patrycja Tuchlińska zajęła jej miejsce u boku miliardera. Tak dzisiaj wygląda Laura Michnowicz

Związek miliardera Józefa Wojciechowskiego z Patrycją Tuchlińską budzi sporo emocji. Niewielu pamięta, że wcześniej 76-letni właściciel J. W. Construction był związany z 37 lat młodszą Laurą Michnowicz. Co dzisiaj robi była modelka?

Laura Michnowicz byłą żoną miliardera Józefa Wojciechowskiego

Laura Michnowicz przez wiele lat widywana była u boku Józefa Wojciechowskiego miliardera i właściciel J. W. Construction. Co więcej, była modelka stanęła na ślubnym kobiercu z Wojciechowskim.

Laura Michnowicz przed poznaniem miliardera pracowała jako modelka. Na tym polu odniosła kilka sukcesów. Zdobyła tytuły Miss Publiczności oraz Miss Media podczas wyborów w 2005 roku w Koszalinie. Nie wiadomo dokładnie, jak Michnowicz poznała Wojciechowskiego, ale dość szybko para stała się nierozłączna. W 2013 roku doszło do ślubu. Jednak już wtedy związek przechodził kryzys. Małżonkowie postanowili się rozstać, a Laura zniknęła z show-biznesu.

Reklama

Laura Michnowicz dzisiaj udziela się na Instagramie. Wiadomo, że założyła rodzinę. Zmieniła się też. Już nie maluje się tak ostro, jak przed laty, gdy pojawiała się u boku miliardera. Zrezygnowała też z modnej przed dekadą sztucznej opalenizny.

Kim jest Józef Wojciechowski?

Józef Wojciechowski to znany polski przedsiębiorca i deweloper firmy JW Construction. W 2006 r. przez sześć lat był właścicielem klubu Polonia Warszawa. W 2019 r. pojawił się na liście 100 najbogatszych Polaków według magazynu Forbes. Majątek Wojciechowskiego szacowany jest na ponad miliard złotych.

Partnerki Józefa Wojciechowskiego

Mężczyzna zawsze lubił piękne kobiety, nic więc dziwnego, że już dwukrotnie był żonaty! Dawniej głośno było o jego związku z o 37 lat młodszą Laurą Michnowicz (38l.), która  zajmowała się modelingiem, a na koncie miała m.in. tytuł Miss Publiczności i Miss Media podczas wyborów Miss Lata w Koszalinie.

Później przedsiębiorca spotykał się z uczestniczką programu "Damy i wieśniaczki" Beatą Pruską (31 l.). Relacja budziła wiele kontrowersji, pojawiły się nawet plotki, że kobieta spotyka się z Józefem tylko dla pieniędzy. Na nieprzychylne komentarze odpowiadała, mówiąc, że są w trakcie planowania ślubu.

Kilka miesięcy po rozstaniu z Józefem Beata związała się z innym mężczyzną, a potem ogłosiła światu szczęśliwą nowinę - zostanie mamą.

Nie tylko kobieta szybko pozbierała się po rozstaniu, również Józef odnalazł miłość, która trwa do dziś.

Zobacz też:

Patrycja Tuchlińska w Dubaju narzeka na trudy macierzyństwa

Patrycja Tuchlińska zachwyca sylwetką po porodzie!

Miliarder Józef Wojciechowski narzeka na Polaków! "Bogatych ludzi się nie szanuje"

Patrycja Tuchlińska spędziła Wielkanoc w tropikach. Nie było obok niej ukochanego?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy