Reklama

Reklama

Reklama

73-letni Józef Wojciechowski zakochany! Wybranka milionera jest o 48 lat młodsza

Józef Wojciechowski (73 l.) jest polskim milionerem, który co roku znajduje się na liście stu najbogatszych Polaków według magazynu "Forbes". Teraz okazało się, że spotyka się z 25-letnią Patrycją Tuchlińską.

Józef Wojciechowski jest znany przede wszystkim ze swoich pokaźnych dochodów. Milioner przez kilka lat był właścicielem Polonii Warszawa. 

Józef przeznaczał na klub duże pieniądze, gdyż zależało mu na sukcesach i rozwoju drużyny. Swoją przygodę ze sportem porzucił cztery lata temu, kiedy to miał ambicję na zostanie prezesem PZPN. Jego konkurentem był wówczas Zbigniew Boniek.

Ostatecznie milioner wycofał się z rywalizacji. Po sukcesach w życiu zawodowym Wojciechowski postawił na poszukiwanie szczęścia w życiu prywatnym. Los miło zaskoczył milionera, gdyż na swojej drodze spotkał przepiękną Patrycję Tuchlińską.

Reklama

Jak się okazało, wiek nie był dla nich przeszkodą. Prawdopodobnie milioner jest związany z ukochaną Patrycją od dwóch lat. Na co dzień dziewczyna jest studentką na jednej z wrocławskich uczelni. Jej marzeniem jest jednak bycie modelką. 

Wojciechowski i młodsza od niego o 48 lat Patrycja sporo podróżują, co można zobaczyć na Instagramie dziewczyny. 

Uważacie, że para ma szansę na stworzenie szczęśliwego związku przy takiej różnicy wieku?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Józef Wojciechowski | Patrycja Tuchlińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy