Reklama
Reklama

Tak żyją Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski. Blisko 50 lat różnicy wieku i luksusowe życie

Patrycja Tuchlińska (27 l.) i Józef Wojciechowski (76 l.) prowadzą życie, o jakim wielu może pomarzyć. On jest miliarderem, który sam zapracował na swoją fortunę, a ona była studentką, która teraz może cieszyć się podróżami, drogimi hotelami, prywatnymi samolotami i luksusową willą pod Warszawą. Tak wygląda ich wspólne życie!

Patrycja Tuchlińska żyje jak w bajce. Hejterzy nigdy nie znudzą się jej obrażać

Mówią, że miłość nie wybiera, dlatego Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska od kilku lat budzą kontrowersję. On jest znany z miliardowych inwestycji, ona z wyjątkowej urody. Choć nikt nie dawał im szans na zbudowanie związku, to wciąż są razem. Jak spędzają wolny czas opływając w luksusie?

Józef Wojciechowski. Miliarder i miłośnik pięknych kobiet

Józef Wojciechowski zbudował swoje imperium dzięki firmie deweloperskiej JW Construction. Dodatkowo przez 6 lat (2006-2012) był właścicielem klubu piłkarskiego Polonia Warszawa. Według listy Forbes z 2019 roku, Józef Wojciechowski należał do pierwszej setki najbogatszych Polaków.

Reklama

Miliarder słynie z zamiłowania do pięknych kobiet. Zanim spotkał Patrycję, spotykał się z Beatą Pruską z programu "Damy i wieśniaczki". Dziewczyna otrzymywała złośliwe komentarze, że spotyka się z Józefem tylko dla pieniędzy. Ona z kolei odpowiadała, że są w trakcie organizacji ślubu. Ostatecznie ich relacja nie przetrwała

Teraz może rozpieszczać swoją wybrankę ekskluzywnymi zakupami i podróżami.

Patrycja Tuchlińska. Studentka i modelka

Patrycja Tuchlińska, zanim poznała Józefa pracowała jako modelka i była studentką inżynierii mechanicznej na Politechnice Warszawskiej. Para zaprezentowała się oficjalnie w 2018 - wówczas dziewczyna miała 23 lata. 

Hejterzy do dziś potrafią skomentować na jej Instagramie, że jest "gold diggerką", albo ma "męża-tatusia". Tymczasem w W 2021 roku na świecie pojawił się synek pary.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski. Mają życie jak w bajce

Wojciechowski i Tuchlińska mają dosłownie bajkowe życie. Patrycja dzięki swojemu ukochanemi w końcu mogła zrealizować swoje pasje, jakimi są podróże. Na swoim Instagramie chwali się listą odwiedzonych miejsc - znalazły się tam Malediwy, Dubaj, Chorwacja, Wyspy Bahama, Francja, Włochy, Szwajcaria, Hiszpania, Andaluzja i wiele innych.

Zobacz też:

Patrycja Tuchlińska w Dubaju narzeka na trudy macierzyństwa

Patrycja Tuchlińska zachwyca sylwetką po porodzie!

Miliarder Józef Wojciechowski narzeka na Polaków! "Bogatych ludzi się nie szanuje"

Patrycja Tuchlińska spędziła Wielkanoc w tropikach. Nie było obok niej ukochanego?

73-letni Józef Wojciechowski zakochany! Wybranka milionera jest o 48 lat młodsza

Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska razem na premierze! Dzieli ich prawie pięćdziesiąt lat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy