Reklama

Patrycja Tuchlińska

Patrycja Tuchlińska jest towarzyszką miliardera, zwiedza cały świat i publikuje posty na Instagramie. Józef Wojciechowski, jej partner, bardzo często pokazywał się w otoczeniu młodych kobiet. Kim jest jego obecna towarzyszka?
Patrycja Tuchlińska - najważniejsze informacje
Patrycja Tuchlińska /Instagram

Patrycja Tuchlińska - najważniejsze informacje

  • Rodzina i związki:

    • Józef Wojciechowski
  • Zawód:

    model/ka

Patrycja Tuchlińska jest towarzyszką miliardera, zwiedza cały świat i publikuje posty na Instagramie. Józef Wojciechowski, jej partner, bardzo często pokazywał się w otoczeniu młodych kobiet. Kim jest jego obecna towarzyszka?

Młodość

Patrycja Tuchlińska urodziła się w 1995 roku. Jest absolwentką inżynierii mechanicznej na Politechnice Wrocławskiej. 

Kariera

Patrycja Tuchlińska próbowała swoich sił w modelingu. Pracowała jako fotomodelka i brała udział w pokazach mody. Prezentowała na wybiegu m.in. ubrania Ewy Minge. Poza tym, influencerka uwielbia podróże, a na jej profilu na Instagramie można znaleźć fotografie z całego świata, od Andaluzji, przez Chorwację i Cypr, po Dubaj, Paryż oraz Karaiby.  

Młoda partnerka Józefa Wojciechowskiego bardzo chętnie dzieli się z fanami na Instagramie informacjami na temat życia prywatnego. Na jej profilu można znaleźć nie tylko zdjęcia z podróży, ale i z wystawnych kolacji, a nawet fotografie z malutkim synkiem.

Z profilu Influencerki można również wywnioskować, że pasjonuje się modą i projektowaniem wnętrz. Modelka bardzo często zamieszcza zdjęcia swoich stylizacji, a zazwyczaj są to ubrania i dodatki znanych światowych projektantów. Można tu wymienić takie marki jak Chanel, Roberto Cavalli, Balmain, czy Philipp Plein. 

Życie prywatne

Kiedy Patrycja Tuchlińska w 2018 roku po raz pierwszy pojawiła się u boku miliardera Józefa Wojciechowskiego podczas otwarcia warszawskiej inwestycji, ich związek wzbudził wiele kontrowersji i zainteresowanie mediów. Parę dzieli spora różnica wieku - 48 lat. Wiele osób nie dawało najmniejszych szans na przetrwanie tego związku, a jednak para jest już ze sobą od kilku lat (2022). 

Józef Wojciechowski, któremu towarzyszy Patrycja Tuchlińska jest jednym z najbogatszych Polaków. Jego majątek jest szacowany w miliardach złotych. W 2019 roku pojawił się na liście 100 najbogatszych Polaków według magazynu "Forbes". Niegdyś był również właścicielem Polonii Warszawa.

Miliarder jest udziałowcem firmy deweloperskiej. Przed laty jego żoną była młodsza od niego o 37 lat Laura Michnowicz. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i rozpadło się. Później Wojciechowski związał się z Beatą Pruską młodszą o 45 lat. Ich relacja także zakończyła się rozstaniem. Wiele osób zadaje sobie teraz pytanie – czy Patrycja Tuchlińska okaże się tą jedyną? 

Partnerka miliardera opływa w luksusy. Wcześniej opublikowała zdjęcia z wystawnego baby shower i wyjawiła, że oczekuje narodzin chłopca. W 2022 roku pochwaliła się zdjęciem syna na profilu społecznościowym i informacją, że została mamą. Ponadto miesiąc po urodzeniu dziecka dodała relację, w której było widać jej doskonałą figurę. 

Patrycja Tuchlińska - Wiadomości