Reklama
Reklama

77-letni Wojciechowski znów został ojcem, a teraz takie wieści od Strasburgera

77-letni miliarder Józef Wojciechowski i jego o 48 lat młodsza partnerka Patrycja Tuchlińska właśnie zostali rodzicami po raz drugi. Szczęśliwe wieści o narodzinach córeczki Aurory podała "Gazeta Krakowska". Teraz Karol Strasburger, który także został ojcem po siedemdziesiątce ma złote rady dla miliardera. Czy Wojciechowski weźmie sobie je do serca?

Związek Patrycji Tuchlińskiej i miliardera Józefa Wojciechowskiego wzbudza spore kontrowersje ze względu na ogromną, 48-letnią różnicę wieku między nimi. Para jednak nic nie robi sobie z krążących plotek i sprawia wrażenie szczęśliwej. Były właściciel Polonii Warszawa i jego partnerka mają już 3-letniego syna Augusta, a właśnie na świecie powitali córeczkę o bajkowym imieniu Aurora. 

Reklama

Ledwie Wojciechowski został ojcem, a już takie wieści od Strasburgera

Wbrew pozorom biznesmen Wojciechowski nie jest osamotniony w gronie postaci z polskiego showbiznesu, które zostały tatusiami w dojrzałym wieku. W tej ekipie jest także legendarny prowadzący "Familiadę" Karol Strasburger.  Celebryta jest w związku z młodszą od niego o 40 lat Małgorzatą Weremczuk. W 2019 r. para powiedziała sobie „tak”, a w tym samym roku na świecie powitała pierwsze dziecko Strasburgera – Laurę.

Teraz serwis Shownews postanowił zapytać Strasburegra, o to jakie rady ma dla Józefa Wojeciechowskiego. Oto, co powiedział gwiazdor TVP. 

"Chciałbym nie dawać rad nikomu, ponieważ dawanie rad to jest najgorsze, co może być. Każdy tę drogę sam musi przejść. Mogę jedną radę dać charakterologiczną, że dziecko wymaga przede wszystkim miłości, opieki, poświęcenia mu absolutnie swojego czasu. Jeżeli moja rada w tym wypadku może zaistnieć, to może właśnie taka, że jeżeli masz dziecko, no to się nim zajmuj w całości. No i trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo dziecko ma swój świat, który należy zrozumieć, poznać i pokochać" - wyznał Strasburger.

Czy miliarder posłucha swojego kolegi z showbiznesu? Czas pokaże. 

Zobacz też:

Wieści o Strasburgerze to jednak nie były plotki. TVP oficjalnie potwierdziła

Został ojcem w wieku 72 lat, a teraz takie słowa. Nie owija w bawełnę

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy