Reklama
Reklama

Patrycja Tuchlińska urodziła! 74-letni Józef Wojciechowski został ojcem

Patrycja Tuchlińska poinformowała, że wraz ze starszym o 48 lat ukochanym zostali właśnie rodzicami. Modelka pochwaliła się pierwszym zdjęciem, na którym pozuje z maluchem w ich luksusowej willi. To pierwsze dziecko jej i Józefa Wojciechowskiego, miliardera i jednego z najbogatszych Polaków.

Józef Wojciechowski jest znanym biznesmen. Od 2006 roku przez sześć lat był właścicielem klubu Polonia Warszawa. Dwa lata temu znalazł się również na liście 100 najbogatszych Polaków magazynu "Forbes". 

W mediach plotkarskich zrobiło się o nim głośno, gdy wyszło na jaw, że 76-latek spotyka się z młodszą od siebie o 48 lat Patrycją Tuchlińską. 

Kobieta mocno korzysta z przywilejów bycia partnerką bogatego biznesmena. W mediach społecznościowych relacjonuje wyprawy do najegzotyczniejszych miejsc świata, noclegi w drogich hotelach oraz prezentuje się w luksusowych ubraniach. Instagram influencerki obrazuje cukierkowe życie pozbawione trosk i problemów.

Reklama

26-letnia Tuchlińska urodziła dziecko starszemu o 48 lat miliarderowi

Potem sensacją okazały się informacje, że para spodziewa się dziecka! Wieści potwierdziły się, gdy instagramowa piękność opublikowała w sieci wymowne zdjęcie

Mimo że już jakiś czas temu obserwujący dopatrzyli się zaokrąglonego brzuszka, to para długo nie komentowała tych rewelacji.

Ostatnimi czasy przestali się jednak z tym kryć, a niedawno Patrycja opublikowała zdjęcia z wystawnego baby shower. Modelka pochwaliła się w sieci przyozdobioną w niebieskie balony willę! Przy okazji wyjawiła, że oczekują narodzin chłopca! 

I w końcu się doczekali, a Tuchlińska mogła pokazać malucha w sieci.

Wojciechowski i Tuchlińska są parą od kilku lat

26-latka z Józefem Wojciechowskim związana jest od trzech lat. Swego czasu chętnie bywali razem na salonach. Natomiast od czasu wybuchu pandemii unikają tego typu wyjść. Ostatni raz pokazali się publicznie na Gali Mistrzów Sportu w styczniu 2020 roku.

Miliarder jest znany z zamiłowania do kobiecej urody. Był żonaty z Laurą Michnowicz, spotykał się też z Beatą Pruską z programu "Damy i wieśniaczki".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy