Reklama
Reklama

Patrycja Tuchlińska wraz z mężem milionerem świętują pierwsze urodziny syna. "Uszczypnijcie mnie!"

Patrycji Tuchlińska (27 l.) i Józef Wojciechowski (75 l.) to jedna z par, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony mediów i internautów. Swoją popularność zawdzięczają głównie sporej różnicy wieku - między partnerami jest aż 48 lat różnicy! Mimo tego, że wiele osób wróżyło im rychłe rozstanie, para w zeszłym roku powitała na świecie swojego pierwszego potomka.

Tuchloska i Wojciechowski szczęśliwi mimo różnić wieku

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski świętowali wczoraj wspólnie pierwsze urodziny swojego dziecka.

Piękna influencerka, choć zwykle nie dzieli się w mediach społecznościowych informacjami ze swojego życia prywatnego, tym razem pochwaliła się fanom fotorelacją z przyjęcia urodzinowego synka.

Chociaż z powodu dużej różnicy wieku między Patrycją a potentatem branży budowlanej media sugerowały, że partnerzy nie będą się między sobą dogadywać i ich związek spisany jest na straty, uczucie między nimi zdaje się kwitnąć.

Reklama

Komentarz pod zdjęciem oznacza, że chyba wszystko u nich jest w jak najlepszym porządku!

"Nasze pierwsze urodziny! To był bardzo intensywny rok. Uszczypnijcie mnie! Czy można być bardziej szczęśliwym?" - podpisała zdjęcie celebrytka. Trudno o bardziej wymowne podsumowanie!

Huczne pierwsze urodziny

Przyjęcie urodzinowe syna zostało wyprawione w iście hollywoodzkim stylu - szkoda, że chłopiec jest jeszcze za mały, by docenić jaką imprezę wyprawili mu rodzice...

Jako, że modelka niechętnie wrzuca do sieci swoje wspólne zdjęcia z partnerem, uprzedzając pytania internautów podpisała, że w pewien sposób Józef też "jest" na zdjęciu.

Na imprezie dominował modny ostatnio beż, rezydencja udekorowana była mnóstwem balonów i co najważniejsze - pogoda była doskonała. Można pozazdrościć chłopcu takich urodzin. Ciekawe, czy będzie coś z nich pamiętał!

Zobacz też:

Józef Wojciechowski narzeka na Polaków! "Bogatych ludzi się nie szanuje"

Tuchlińska i stary miliarder brylują u Mensah! Uwagę zwracała jej dziura

Patrycja Tuchlińska Wielkanoc spędziła pod palmami. Gdzie jej ukochany?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy