Reklama
Reklama

Patrycja Tuchlińska i jej starszy o 50 lat miliarder balują u Omeny Mensah! "Piękna para"

Patrycja Tuchlińska (26 l.) i Józef Wojciechowski (75 l.) byli gośćmi na balu charytatywnym, który zorganizowała Omenaa Mensah i jej ukochany milioner Rafał Brzóska. Na imprezie pojawił się tłum gwiazd, więc celebrytki musiały się postarać o to, by zwrócić na siebie uwagę i jakoś się wyróżnić. Jak na tym tle wypadli Patrycja i jej starszy o 50 lat miliarder?

W sobotę odbyła się w Warszawie wielka impreza charytatywna, którą zorganizowała Omenaa Mensah. 

Z zaproszenia skorzystało liczne grono gwiazd i to nawet tych z pierwszej ligi, bo samo pojawienie się Lewandowskich czy Marcina Gortata to oznaka, że pogodynce TVN i jej milionerowi się nie odmawia. 

Na imprezie bawili się także Agnieszka Woźniak-Starak, Cezary Pazura z Edytą, Paulina Krupińska, Rozenek z Majdanem czy Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski. 

Para od miesięcy wzbudza ogromne zainteresowanie mediów plotkarskich, które jeszcze bardziej wzrosło, gdy okazało się, że kochająca luksus Patrycja jest w ciąży z miliarderem. 

Reklama

Ich pociecha jest już na świecie, ale to nie oznacza, że rodzice zamierzają rezygnować z bywania na salonach. Od czego w końcu są nianie...

Tuchlińska bryluje na gali Omeny Mensah i Rafała Brzoski

Tuchlińska pochwalił się w sieci zdjęciami z balu u Omeny. Na jednej fotce jest wpatrzona w swojego ukochanego, a na drugiej w pełni prezentuje swoją kreację. 

26-latka wybrała na ten wieczór długą i obficie zdobioną, błyszczącą suknię z wycięciem na brzuchu. Dobrała do tego rękawiczki i futrzany szal, który zarzuciła na ramiona. 

Starszy o 50 lat miliarder postawił na biały smoking. Ludzie w komentarzach na profilu Patrycji byli zachwyceni:

"Piękna para", "Super wyglądacie", "Przepiękna" - pisali internauci. 

Zgadzacie się z tymi zachwytami?

Zobacz też:

Wystrojeni celebryci na balu u Omeny! 

Małgorzata Rozenek-Majdan cała na biało pozuje na balu Omeny Mensah. Fani: "Brak taktu z tą suknią"

Agnieszka Woźniak-Starak odsłoniła nogi do nieba w przeźroczystej sukni! Tak śmiała jeszcze nie była...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy