Reklama
Reklama

Wystrojeni celebryci na balu charytatywnym Omeny Mensah i jej milionera! Rozenek, Lewandowscy, Pazurowie...

Omenaa Mensah (42 l.) w minioną sobotę zorganizowała galę charytatywną swojej fundacji. Motywem przewodnim balu miał być styl lat 20. i „Wielkiego Gatsby’go” jednak celebryci potraktowali wytyczne dość swobodnie. Właściwie tylko dwie kreacje mieściły się w kanonie.

Omanaa Mensah, córka Polki i pochodzącego z Ghany kardiochirurga Opoku Ware Mansaha, doświadczyła w życiu dyskryminacji i prześladowań na tle rasowym. Gdy dorosła i rozpoczęła karierę w telewizji, postanowiła wykorzystać swoją popularność do pomocy innym dzieciom, którym z różnych powodów, jest trudno w życiu. Nie zapomina przy tym o swoich afrykańskich korzeniach. 

Założona przez nią Omenaa Foudantion  wspiera edukację dzieci w Afryce, pomaga podopiecznym domów dziecka i rodzin zastępczych, np. organizując dla nich sprzęt komputerowy.. Mensah, która od 3 lat jest żoną jednego z najbogatszych PolakówRafała Brzoski, właściciela i prezesa międzynarodowej Grupy Kapitałowej Integer, założyciela firmy InPost, regularnie organizuje gale charytatywne, na które zaprasza najbogatsze i najbardziej wpływowe osoby z show biznesu i biznesu.

Reklama

Tłum celebrytów na balu Omeny Mensah

Najnowszą galę Omenaa zorganizowała w minioną sobotę, nie bacząc na to, że w ten sam weekend odbywa się w Sopocie Polsat SuperHit Festiwal 2022. 

Mimo to na galę jej fundacji przybyło wielu wystrojonych gości. Motywem przewodnim balu był bowiem klimat lat 20. I „Wielkiego Gatsby’ego”. Podczas, gdy mężczyźni ograniczyli się do zamiany krawatów na muszki, panie naprawdę się postarały. 

Paulina Krupińska zachwyciła białą połyskliwą suknią, z cekinową przepaską na ufryzowanych włosach, Anna Lewandowska postawiła na srebrną drapowaną kreację, a Agnieszka Woźniak-Starak wybrała złotą suknię, niemal całkowicie przezroczystą. 

Suknia Rozenek wzbudziła kontrowersje

Wielkie oburzenie w sieci wywołała z kolei kreacja Małgorzaty Rozenek-Majdan, na którą zużyto kilkadziesiąt metrów materiału. 

W komentarzach ludzie pisali, że Małgosia powinna zastanowić się nad tym, co promuje. Wielu nie spodobał się też tani lans celebrytki.

"Sukienka piękna, ale po co zużywać 50m tkaniny na jedno wyjście? Pani Małgorzato, proszę zacząć promować ekologię zamiast próżności" - pisali jej internauci.

Najlepiej w klimat epoki wpisały się: gospodyni, Omenaa Mensah, która wybrała srebrną suknię z pierzastą narzutką oraz Anna Kalczyńska w czarnej kreacji, ozdobionej modnymi w okresie międzywojennym frędzlami. 

1. Omenaa Mansah z mężem, Rafałem Brzoską

2. Anna Kalczyńska z mężem, Maciejem Maciejowskim

3. Agnieszka Woźniak-Starak

4. Anna i Robert Lewandowscy

5. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

6. Paulina Krupińska

7. Marcin Gortat z Żanetą Stanisławską i Borys Szyc z żoną, Justyną Nagłowską

8. Cezary i Edyta Pazurowie

9. Dorota Gardias

10. Katarzyna Glinka

11. Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski

12. Agata Załęcka z mężem, Jakubem Kwiatkowskim

Zobacz też:

Kayah w wulgarny sposób potraktowała reporterów w Sopocie. Nie gryzła się w język

Kourtney Kardashian w sukience z Matką Boską. Przesadziła?

POMAGAMY UKRAINIE

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Omenaa Mensah | Rafał Brzoska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy