Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan cała na biało pozuje na balu Omeny Mensah. Fani: "Brak taktu z tą suknią"

Śmietanka polskiego show-biznesu bawiła się w sobotę 21 maja na królewskim balu fundacji Omeny Mensah. Wydarzenie zostało połączone z aukcją charytatywną, a wśród zaproszonych gości nie zabrakło sław takich jak m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan. "Perfekcyjna" na tę okazję wybrała imponującą kreację, która przypominała nieco... suknię ślubną.

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat obecna jest w show-biznesie. Ogromną rozpoznawalność przyniósł jej program "Perfekcyjna pani domu", w którym to uczyła Polki, jak efektywnie i poprawnie powinny sprzątać swoje mieszkania.

Celebrytka zaistniała również w "Projekcie Lady", gdzie z kolei starała się przywrócić na właściwą drogę krnąbrne imprezowiczki. Małgorzata wraz z dwoma mentorkami wpajała dziewczynom dobre maniery i pokazywała, jak powinny zachowywać się w towarzystwie.

Reklama

Tym razem Małgosia sama została zaproszona na wyjątkową imprezę, w elitarnym towarzystwie. Na balu w Wilanowie organizowanym przez fundację Omeny Mensah bawiła się m.in. wraz z Lewandowskimi, Agnieszką Woźniak-Starak, czy Anną Kalczyńską. U jej boku nie zabrakło oczywiście Radosława Majdana.

Gwiazdą wieczoru okazała się Natasza Urbańska, która umiliła zebranym gościom czas i wystąpiła przed publicznością wraz z towarzyszącą jej grupą tancerzy.

Rozenek-Majdan zaskoczyła suknią na gali

Tematem przewodnim luksusowej gali był "Wielki Gatsby". Gwiazdy wskoczyły wiec w kreacje w stylu lat 20. XX wieku i brylowały na ściankach. Rozenek-Majdan postawiła na zaskakującą kreację. Gosia wyglądała, jakby szła do ołtarza, a nie na luksusowe party do koleżanki po fachu.

Gwiazda TVN postawiła na białą, długą suknię z fantazyjnym kołnierzem. Całość zestawiła z niebotycznie długim szalem, który ozdobiony był rozłożystymi falbanami i układał się w ogromny tren. Całość zestawiła z błyszczącą kopertówką.

Fani nie byli pod wrażeniem...

Nie wszystkim jednak spodobała się wymyślna sukienka Rozenek. W komentarzach fani pisali, że Małgosia powinna zastanowić się nad promowaniem ekologii, a nie próżności. Innym zaś nie spodobał się lans celebrytki.

Celebrytka poinformowała, że podczas "Wielkiej Aukcji Charytatywnej Top Charity 2022" udało się zebrać 4 290 000 złotych, które zostaną przekazane na pomoc Ukrainie i na cele statutowe fundacji, jakimi są działania "wspierające edukację podopiecznych polskich domów dziecka od radzi ulicy z Ghany".

Zobacz też:

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Beata Kozidrak w niebotycznie wysokich klapkach drepta po scenie w Operze Leśnej. Stylowo?

Marcelina Zawadzka i Sylwia Grzeszczak kuszą dekoltami na ściance! Złota czy srebrna?!

Doda w bajkowej kreacji. Nagle Wiśniewski zdarł z niej spódnicę!

Zalana łzami Doda! Niebywałe, co padło ze sceny o Kozidrak

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Omenaa Mensah
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy