Reklama
Reklama

Patrycja Tuchlińska pokazała mamę. Niebywałe, jak wygląda "teściowa" 75-letniego miliardera!

Patrycja Tuchlińska (27 l.) dba o formę po ciąży. Do wspólnych ćwiczeń fizycznych zaprosiła mamę. Partnerka miliardera Józefa Wojciechowskiego (75 l.) zdjęciami pochwaliła się w sieci. Czy jest podobna do mamy?

Patrycja Tuchlińska pokazała mamę

Patrycja Tuchlińska od 5 lat żyje u boku 75-letniego miliardera Józefa Wojciechowskiego. Ponad rok temu para doczekała się narodzin dziecka. Szczęśliwa mama chętnie fotografuje się z maleństwem, ale nie pokazuje jego twarzy w sieci. Ostatni za to pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje razem z mamą Edytą Tuchlińską. Panie postanowiły zażyć trochę ruchu i pochwaliły się nagraniem z prywatnych zajęć pilatesu.

Kim jest Patrycja Tuchlińska?

Patrycja Tuchlińska to absolwentka inżynierii mechanicznej na Politechnice Wrocławskiej. Pracowała jako fotomodelka i brała udział w pokazach polskich projektantów.

Reklama

Dziś jest influencerką. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 58 tys. użytkowników i to właśnie tam Patrycja rozwija swoją karierę. Chętnie dzieli zdjęciami z wyjazdów za granicę, a także pokazuje  kulisy związku z Józefem Wojciechowskim

Z wpisów Tuchlińskiej wynika, że żona miliardera interesuje się modą, podróżami i wnętrzarstwem. Ponadto ma niezwykłe poczucie estetyki i jej zdjęcia robią wrażenie pocztówek z wakacji.

Kim jest Józef Wojciechowski?

Józef Wojciechowski to znany polski przedsiębiorca i deweloper firmy JW Construction. W 2006 r. przez sześć lat był właścicielem klubu Polonia Warszawa. W 2019 r. pojawił się na liście 100 najbogatszych Polaków według magazynu Forbes. Majątek Wojciechowskiego szacowany jest na ponad miliard złotych.

Mężczyzna zawsze lubił piękne kobiety, nic więc dziwnego, że już dwukrotnie był żonaty! Dawniej głośno było o jego związku z o 37 lat młodszą Laurą Michnowicz (37 l.), która  zajmowała się modelingiem, a na koncie miała m.in. tytuł Miss Publiczności i Miss Media podczas wyborów Miss Lata w Koszalinie.

Później przedsiębiorca spotykał się z uczestniczką programu "Damy i wieśniaczki" Beatą Pruską (30 l.). Relacja budziła wiele kontrowersji, pojawiły się nawet plotki, że kobieta spotyka się z Józefem tylko dla pieniędzy. Na nieprzychylne komentarze odpowiadała, mówiąc, że są w trakcie planowania ślubu.

Kilka miesięcy po rozstaniu z Józefem Beata związała się z innym mężczyzną, a potem ogłosiła światu szczęśliwą nowinę - zostanie mamą.

Nie tylko kobieta szybko pozbierała się po rozstaniu, również Józef odnalazł miłość, która trwa do dziś.

Zobacz też:

Patrycja Tuchlińska w Dubaju narzeka na trudy macierzyństwa

Patrycja Tuchlińska zachwyca sylwetką po porodzie!

Miliarder Józef Wojciechowski narzeka na Polaków! "Bogatych ludzi się nie szanuje"

Patrycja Tuchlińska spędziła Wielkanoc w tropikach. Nie było obok niej ukochanego?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy