Reklama
Reklama

Tuchlińska i Wojciechowski na wakacjach z synem. Tego miliarder się nie spodziewał?

Patrycja Tuchlińska (27 l.) i Józef Wojciechowski (75 l.) tworzą związek, który wywołuje mnóstwo kontrowersji. Pewnie dlatego, że miliarder poznał młodziutką Patrycję, kiedy jeszcze studiowała. Cała rodzina korzysta z życia i możliwości finansowych Józefa, dlatego wybrali się prywatnym samolotem na wakacje.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski na wakacjach z synem

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski - o tej parze, którą dzieli blisko 50 lat różnicy, znów zrobiło się głośno! Na Instagramie Patrycji możemy zobaczyć jak zakochani wybrali się na rajskie wakacje wraz z synkiem. Największą atrakcją okazały się... pingwiny. Patrycja chętnie chwali się z wyjazdów za granicę, a także pokazuje  kulisy związku z Józefem Wojciechowskim

Reklama

Tuchlińska i Wojciechowski na wakacjach z synem. Tego miliarder się nie spodziewał?

W 2018 roku pokazali swój związek publicznie, a dziś mają już trzyletniego synka. Dzięki finansowym możliwościom Józefa, cała rodzina korzysta z luksusowych wakacji, na które dostali się prywatnym samolotem. 

Na jednym z Instastories modelka podzieliła się rodzinnymi chwilami z wakacji. Rodzice specjalnie wybrali się na wyspę, na której żyją słodkie pingwiny. Niestety Patrycja nie podała lokalizacji tego cudownego miejsca, ale za to możemy podziwiać górzyste tereny, słoneczne niebo i błękitną wodę. Afryka? Argentyna? Wyspy Galapagos? Jedynie możemy się domyślać.

Milioner i modelka na wakacjach. Atrakcja ich zaskoczyła: "Trzeba pieniądze płacić"

Rodzice zabrali synka na specjalny punkt widokowy, z którego można było oglądać słodkie pingwiny. Faktycznie, wygrzewających się zwierząt na skałach było naprawdę sporo. Józef skwitował to jednym, lecz bogato opisującym sytuację zdaniem: "Ale ich tam jest, ojojoj".

Wędrując dalej, Józef żartując do Patrycji powiedział: "Do [pani - przyp. red.] pingwinowej trzeba iść pieniądze zapłacić".

Ach, nie ma to jak humor miliardera...

Zobacz też:

Patrycja Tuchlińska pokazała mamę. Niebywałe, jak wygląda "teściowa" 75-letniego miliardera! 

Patrycja Tuchlińska w Dubaju narzeka na trudy macierzyństwa

Patrycja Tuchlińska zachwyca sylwetką po porodzie!

Miliarder Józef Wojciechowski narzeka na Polaków! "Bogatych ludzi się nie szanuje"

Patrycja Tuchlińska spędziła Wielkanoc w tropikach. Nie było obok niej ukochanego?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy