Reklama
Reklama

Polacy zacierają ręce! Wielkie wydarzenie już niedługo!

Fani księcia Harry’ego mogą przestać odliczać do premiery jego autobiografii, bo książka pojawi się w księgarniach już za chwilę. Polski wydawca kontrowersyjnych pamiętników brytyjskiego księcia podjął ważną decyzję. Premiera zostanie przyspieszona na potrzeby społeczeństwa?

Książę Harry ujawnił pikantne sekrety życia rodziny królewskiej

Książę Harry podjął zaskakującą decyzję. Po wielu latach milczenia postanowił upublicznić własną opowieść o życiu w Pałacu Buckingham w otoczeniu podziwianych przez Brytyjczyków członków rodziny królewskiej. Nie szczędził przy tym zgryźliwych komentarzy pod adresem swoich najbliższych. Ujawnił także wiele sekretów dot. własnego życia.

Brat następcy trony przyznał m.in., że stracił dziewictwo ze starszą kobietąodmroził sobie penisauprawiał namiętny seks z Meghan w rocznicę śmierci Dianymiał żal do Williama o kiełbaski, smarował sobie penisa kremem do ust swojej matki, a także stracił dziecko z Meghan

Reklama

"Ten drugi". Polski wydawca podjął ważną decyzję!

Po licznych zapytaniach spragnionych lektury czytelników, wydawnictwo Marginesy, które odpowiada za publikację pamiętników księcia Harry’ego w Polsce, podjęło ważną decyzję. W związku z "presją" wywoływaną przez społeczeństwo data premiery książki została przesunięta na wcześniejszy termin. Zamiast 8 marca, autobiografia Harry'ego trafi do polskich księgarń już 22 lutego.

Okazuje się, że przetłumaczenie "Spare" nie należało do łatwych zadań, a nad całym projektem czuwało aż pięciu tłumaczy, nie wliczając w to reszty zaangażowanych redaktorów i pracowników wydawnictwa, odpowiedzialnych za korektę książki, skład i oprawę graficzną.

"Drukarnia też zdążyła wydrukować książkę z przyśpieszeniem, uznaliśmy więc, że nie będziemy czekać z jej premierą do marca" - dodała.

Autobiografia księcia Harry’ego w polskim tłumaczeniu jest już dostępna w przedsprzedaży.

Zobacz też:

Książę Harry spotka się z ludźmi na oficjalnym spotkaniu. Nie do wiary, ile będzie trzeba zapłacić za bilet!

Książę Harry się wścieknie. Przez Williama zalicza ostracyzm w Hollywood: "Katastrofa PR-owa"

Meghan Markle nie dotrzymała obietnicy złożonej Elżbiecie. A mogła zostać przy aktorstwie

Książę Harry wyjawił, że to William nakłonił go do założenia munduru nazisty

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Spare | brytyjska rodzina królewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama