Reklama
Reklama

Domniemana kochanka Williama robiła "erotyczne" imprezy? Niebywałe, co wyszło na jaw!

O tym, że książę William zdradził Kate Middleton media rozpisywały się już w 2019 roku. Wówczas plotkowano, iż dopuścił się zdrady u z jedną z przyjaciółek księżnej Rose Hanbury. Niedawno temat wrócił na tapet, gdy pojawiły się spekulacje, mówiące o tym, że kobieta porodziła nieślubne dziecko następcy tronu. Sprawę nagłośnili brytyjscy TikTokerzy, którzy zainteresowali się rzekomym romansem księcia. Od tamtej pory Hanbury wciąż dominuje wśród nagłówków. Teraz na jaw wychodzą kolejne sekrety jej życia. Lubowała się w erotycznych imprezach?

Książę Harry jako pierwszy wskazał na kłamstwa rodziny królewskiej

Temat rzekomego romansu księcia Williama i Rose Hanbury powrócił na pierwsze strony gazet tuż po tym, jak książę Harry opublikował swoje pamiętniki. Wówczas otwarcie wspomniał o tym, że wykorzystywano sławę jego małżonki do tuszowania afer wokół jego brata Williama. Zaznaczył również, że gdy tylko niepochlebne plotki o ukochanym Kate Middleton wyszły na jaw, rodzina zareagowała, serwując prawie kłamstwa dotyczące jego lub Meghan Markle.

Reklama

"Byli szczęśliwi, mogąc kłamać, by chronić mojego brata. Nigdy nie byli skłonni powiedzieć prawdy na nasz temat" - pisał z żalem.

Książę William miał romans? Nowe informacje ujrzały światło dzienne

Pogłoski o domniemanej zdradzie księcia poruszyły interneutów, którzy uwielbiają royalsów. TikTokerzy postanowili wszcząć własne śledztwo w tej sprawie i ujawnili nowe rewelacje, wskazując, że William może być ojcem dziecka byłej przyjaciółki swojej żony.

Warto zauważyć, że następca tronu dementował te pogłoski, choć czyny przeczyły jego zapewnieniom. Zadziwiać może fakt, że Rose wraz z mężem zostali usunięci z królewskiego dworu, choć przed upublicznieniem szokujących informacji należeli do kręgu najbliższych przyjaciół książęcej pary. Ich obecność w pobliżu Williama i Kate dało się zauważyć m. in. na wielu ważnych uroczystościach. Wydaje się więc, że coś jest na rzeczy...

Kochanka Williama miała w piwnicy klub nocny!

Niedawno Violet Naylor-Leyland, która chełpi się tym, że często uczestniczy w życiu sławnych bogaczy opisała w swojej książce, jak wyglądały imprezy u Rose Hanbury. Z jej doniesień wynika, że rodzinny dom byłej przyjaciółki Kate został specjalnie przygotowany, by można było bez obaw organizować w nim przyjęcia, które wcale nie były zwyczajne. Jak opisała je Naylor-LeyLand, można je określić mianem "erotycznych, egzotycznych i ekscentrycznych".

Piwnica domu miała zostać bowiem przekształcona w prywatny klub nocny. Według doniesień sama Rose miała się tym szczycić przed innymi.

"Mama zamieniła piwnicę w klub nocny, sama ją pomalowała i powiesiła marokańskie lampiony. Czułam się trochę jak w palarni opium" - mówiła wówczas.

Zobacz też:

Książę William ma nieślubne dziecko z byłą przyjaciółką Kate?! Pałac milczy

To ona jest rzekomą kochanką księcia Williama. Kim jest Rose Hanbury?

Była posądzana o romans z Williamem. Kate jej tego nie darowała

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Rose Hanbury
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy