Reklama
Reklama

Książę William ma nieślubne dziecko z byłą przyjaciółką Kate?! Pałac milczy

Książę William (40 l.) zawsze wydawał się być "tym rozsądniejszym" od swojego młodszego brata Harry'ego. Okazuje się, że plotki o jego rzekomym nieślubnym dziecku znów wypłynęły na światło dzienne. O dziecku z byłą przyjaciółką Kate Middleton (41 l.), czyli Rose Hanbury (38 l.), która była przez lata w bliskim otoczeniu książęcej pary podsumowała tiktokerka i przedstawiła "dowody".

Książę William ma nieślubne dziecko z byłą przyjaciółką Kate?! Pałac milczy

O tym, że książę William miał zdradzić swoją żonę, Kate Middleton mówiono już wielokrotnie. Rzekoma zdrada miała jednak skończyć się... ciążą Rose Hanbury. Choć tych plotek pałac nigdy nie skomentował, to niedawno tiktokerka przedstawiła "dowody", że dziewczynka urodzona w 2016 roku, jest nieślubnym dzieckiem Williama.

Książę William ma nieślubne dziecko? Rose Hanbury była przyjaciółką Kate!

Rose Hanbury od wielu lat była w bliskim otoczeniu Williama i Kate - w końcu była jej przyjaciółką. Obie wymieniały się doświadczeniami związanych z dziećmi, wspierały się i razem pojawiały się na przyjęciach.

Reklama

Przyjaźń skończyła się, kiedy pogłoski o romansie Williama i Rose zaczęły być coraz głośniejsze. Podobno wiedział o tym nawet książę Harry, a wściekła Kate kazała wybrać Williamowi: albo ona i dzieci, albo romans z Rose. Na szczęście wybrał dobrze!

Książę William i Rose Hanbury mają dziecko? Nowa teoria brzmi prawdziwie!

Rose Hanbury jest żoną o 24 lata starszego byłego już markiza Davida Rocksavage (62 l.), z którym ma troje dzieci: 14-letnie bliźnięta Alexandra i Olivier i sześcioletnią córkę Iris. I to właśnie malutka Iris ma być nieślubnym dzieckiem księcia Williama.

Tiktokerka twierdzi, że pomiędzy Rose, a jej mężem od dawna nie iskrzy w łóżku, a data urodzin Iris pokrywa się z datami domniemanej zdrady. Myślicie, że ma rację?

Zobacz też:

To ona jest rzekomą kochanką księcia Williama. Kim jest Rose Hanbury?

Była posądzana o romans z Williamem. Kate jej tego nie darowała

Sprośne zachowanie księżnej Kate? Żona Williama swawoliła na gali BAFTA 2023 i klepnęła męża w pośladek!

Harry się wygadał? O zdradach księcia Williama: "Byli szczęśliwi, że mogą kłamać"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy