Reklama
Reklama

Książę Harry wyjawił rodzinne sekrety za bajońską sumę? W grę wchodzą setki milionów!

O książce księcia Harry’ego rozpisują się media na całym świecie. Wciąż wychodzą na jaw nowe sekrety, które zostały upublicznione przez brytyjskiego arystokratę, syna obecnie panującego króla Karola III. To właśnie dzisiaj nadszedł czas oficjalnej premiery „Ten drugi. Książę Harry”. I chociaż sprawa jest bardzo kontrowersyjna, trzeba przyznać, że oprócz tego również opłacalna finansowo.

Książę Harry wzbogaca się na ujawnianiu tajemnic rodzinnych royalsów!

Już dziś, 9 stycznia, na brytyjskim rynku wydawniczym pojawiła się autobiograficzna opowieść księcia Harry’ego. Media na całym świecie od kilku tygodni żyją przeciekami z publikacji, w których ujawniono rozmaite przywary brytyjskiej rodziny królewskiej. A wszystko przez to, że Harry nie gryzł się w język, by zarobić duże pieniądze na zdemaskowaniu royalsów? Niebywałe, o ile wzbogacił się na swoich zwierzeniach!

Jak podaje "Forbes", Netflix miał im zapłacić księciu około 94 miliony euro za współpracę przy dokumencie zatytułowanym: "Harry i Meghan", rzucającym nieco inne światło na zniesławionych Sussexów.

Reklama

Serwis streamingowy Spotify miał z kolei wycenić współpracę z brytyjskim arystokratą na 23 miliony. Natomiast za publikację pamiętników Harry’ego, które dzisiaj mają swoją premierę książę miał otrzymać kolejne 37 milionów.

Wychodzi więc na to, że Harry wycenił wartość tajemnic królewskiego rodu na 154 miliony euro! Trzeba przyznać, że za taka suma może być dla niego zabezpieczeniem na resztę życia. Jest czego zazdrościć?

Harry zaatakował krewnych w swoich pamiętnikach!

Książę Harry ujawnił w "Spare" szczegóły swoich relacji z poprzednimi kochankami, negatywnie wypowiedział się także o księciu Williamie i królu Karolu III oraz jego małżonce Camilli Parker-Bowles, a także zdradził nieznane dotąd fakty dot. prywatnego pogrzebu dziecka, które urodziło martwe. Potomek był owocem jego związku z amerykańską aktorką Meghan Markle. Wspomniany pochówek noworodka miał się odbyć w 2020 roku.

Jakby tego było mało, Harry aktywnie promuje swoją książkę w mediach. Chętnie udziela wywiadów, w których osobiście przekazuje niektóre rewelacje na temat swoich najbliższych. W rozmowie z CBS ukochany Markle nieprzychylnie wypowiedział się o królowej małżonce Camilli Parker-Bowles.  

Wyznał m. in., że jego zdaniem obecna Camilla robi, co w jej mocy, żeby zrehabilitować swój wizerunek w oczach brytyjskiej opinii publicznej i nieco go ocieplić po wpadce, którą było ujawnienie jej romansu z Karolem. Kobieta ma bowiem uczestniczyć w poufnych rozmowach z prasą i spiskować przeciwko pozostałym członkom rodziny królewskiej.

"Złożyła mnie na swoim osobistym ołtarzu PR" - podsumował książę w telewizyjnym wywiadzie.

Harry wspomniał w książce także o tym, że Camilla miała mieć nieczyste intencje wobec Karola od samego początku, tworząc strategię, która doprowadziłaby ją do Korony.

Zobacz też:

Harry bezlitosny dla macochy. Uważa, że jest niebezpieczna! Ujawnił sprawy, o których nikt nie wiedział

Książę Harry obrzucił błotem ojca i brata! Reputacja Meghan została "zeszmacona", a to tylko początek oskarżeń

Płonący z wściekłości William i zdumiona Camilla. Royalsi reagują na zmasowany atak księcia Harry'ego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Spare
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy