Reklama
Reklama

Krzysztof Krawczyk. Trasa koncertowa w hołdzie muzykowi podzieliła fanów

Krzysztof Krawczyk cieszył się ogromną popularnością, a jego muzyka łączyła pokolenia. Ku zaskoczeniu wielu fanów, niedawno pojawiła się zapowiedź jego... nowej trasy koncertowej. W koncertach ma wziąć udział 30 polskich, czołowych artystów. Pomysł jednak podzielił słuchaczy.

Krzysztof Krawczyk. Będzie trasa z utworami wybitnego muzyka

Trasa koncertowa z piosenkami Krzysztofa Krawczyka została zaplanowana na wiosnę i jesień 2022 roku. Wydarzenie zostało objęte patronatem Ewy Krawczyk i menagera zmarłego piosenkarza, Andrzeja Kosmali. Wedle zapowiedzi mają poprowadzić ją Anna Wendzikowska i Olivier Janiak, zaś na scenie zobaczymy 30 polskich wykonawców, w tym Justynę Steczkowską, Mietka Szcześniaka i Alicję Szemplińską (sprawdź nowy klip!).

Krzysztof Krawczyk. Fani podzieleni nadchodzącą trasą

Reklama

Nadchodząca trasa w hołdzie uwielbianego muzyka podzieliła fanów. Część osób uznała, że widniejący na plakacie napis: "Krzysztof Krawczyk. »Jak przeżyć wszystko jeszcze raz...« z towarzyszeniem Royal Symphony Orchestra" - sugeruje, że to Krawczyk miałby osobiście wystąpić na scenie.

Poza niejasnym plakatem, internauci byli zadowoleni z ogłoszonej trasy. Często pojawiały się pytania na temat innych, zaproszonych gości. Chociaż często wyrażali smutek po zmarłym artyście, podkreślając, że nikt nie miał takiego głosu, jak on.

Zobacz też:

Syn Krzysztofa Krawczyka o spadku: "Jest upłynniany"

Barbra Kurdej-Szatan zalała się łzami podczas wywiady z Mołek!

Kupiła mieszkanie i nagle stała się tragedia! Smutne, co spotkało polską gwiazdę 


***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama