Reklama
Reklama

Karolak przyłapany z tajemniczą blondynką, a mąż Skrzyneckiej wraca sam z sekretnej imprezy [ZDJĘCIA]

Celebryci ze stacji TVN zostali przyłapani przez paparazzich. Jak zawsze w nietypowym stroju pojawił się Michał Szpak, a także Malwina Wędzikowska. Jednak to samotny mąż Katarzyny Skrzyneckiej i Tomasz Karolak w towarzystwie blondynki najbardziej zwrócili na siebie uwagę. Oto zdjęcia.

Karolak przyłapany z blondynką, a mąż Skrzyneckiej wraca sam z tajemnej imprezy TVN

Po czym poznać, że nadchodzi wiosna? W stacjach rozkwitają wiosenne ramówki - tym razem już wiadomo, że w TVN pojawi się kilka nowości. Z tej okazji zorganizowano imprezę dla celebrytów pracujących w owej telewizji, a także zaproszonych na specjalną, "tajemniczą" imprezę. Mamy zdjęcia, jak zmęczone gwiazdy kierują się do taksówek lub własnych pojazdów. 

Tajemnicza impreza TVN bez kamer

Świętujące nową ramówkę gwiazdy pojawiły się na imprezie bez obecności kamer. Z pewnością była tam cała ekipa promująca program "Czas na Show. Drag me out". W show udział bierze między innymi: Tomasz Karolak (sprawdź!), Michał Mikołajczak, Marcin Łopucki. Prowadzącą jest Mery Spolsky, a jurorami: Andrzej Seweryn, Anna Mucha i Michał Szpak.

Reklama

Oprócz tego na imprezie stawiły się Ewa Drzyzga, siostry Popławskie: Aleksandra Popławska i Magdalena Popławska, a także Malwina Wędzikowska i Damian Michałowski.

Karolak z blondynką i samotny mąż Skrzyneckiej. Szpak za to w lateksie

Największym zainteresowaniem paparazzi z pewnością cieszył się Michał Szpak, który od góry do dołu odziany był w lateks ze sporymi prześwitami. Gorsetowe wdzianko z kolei odsłaniało klatkę piersiową wokalisty. Na szczęście przed chłodem okrywał go skórzany płaszcz sięgający ziemi.

Samotny mąż Katarzyny Skrzyneckiej, który bierze udział w show zwrócił uwagę fotoreporterów. U boku Marcina Łopuckiego nie było ukochanej żony, którzy dotychczas zawsze razem uczestniczyli w wydarzeniach i wzajemnie się wspierali. Czyżby Kasia nie została zaproszona przez to, że pracuje w konkurencyjnej stacji?

Za to Tomasz Karolak wyszedł z imprezy w towarzystwie tajemniczej blondynki. Para skierowała się do samochodu aktorka i razem wyruszyli w siną dal i tyle ich widzieli. Viola Kołakowska z pewnością nie będzie zadowolona jak zobaczy te obrazki!

Zobacz też:

Prokop stał obok Wellman, gdy nagle wypalił o jej zniknięciu. Nad ranem pojawi się już z kimś innym

Robert Janowski obecnie nie wyobraża sobie pracy w "Jaka to melodia?". Żąda konkretnych zmian

Finał "Farma 3". Wybrano aż dwóch zwycięzców. Pierwszy raz wygrała kobieta

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy