Reklama
Reklama

Finał "Farma 3". Wybrano aż dwóch zwycięzców. Pierwszy raz wygrała kobieta

Wielki finał na żywo, podczas którego widzowie w głosowaniu wybrali zwycięzcę. Najlepszy z farmerów otrzymał tytuł Super Farmera, Złote Widły oraz 100 tys. złotych! Drugim triumfatorem została osoba, która uzyskała najwięcej głosów od internautów. Kto został wielkim zwycięzcą programu? My już wiemy, że po raz pierwszy "Farmę" wygrała kobieta!

Wielki finał "Farma 3". Tym razem wygrało aż dwóch uczestników

To już koniec programu "Farma". Show Polsatu prowadzone przez Marcelinę Zawadzką i Ilonę Krawczyńską ma za sobą wielki finał 3. edycji. Tym razem zwycięzców będzie aż dwóch - i to po raz pierwszy raz w historii w programu. Telewizja Polsat umożliwiła głosowanie w plebiscycie "Kłos Internautów" w social mediach programu. Kto w 3. edycji programu "Farma" wygrał 100 tysięcy złotych i kultowe Złote Widły? My już wiemy.

Reklama

"Farma 3". Co działo się w ostatnim, finałowym odcinku?

Finaliści, a także reszta uczestników wspominali swoje początki na "Farmie". Nie zabrakło wspominek na temat braku jedzenia, przezwyciężania swoich lęków, czy też największych dram i afer pomiędzy uczestnikami.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że największą czułością zostały obdarowane... zwierzęta. Uczestnicy nawet podczas ostatniego śniadania na farmie - które było rarytasem w porównaniu do poprzednich - zdecydowali, że zamiast jeść, pójdą zająć się zwierzętami.

O tytuł Super Farmera i wygraną 100 tys. złotych rywalizowali:

  • Maciej, który do kamery stwierdził, że program zmienił jego życie i zdecydował się na adopcję psa o imieniu "Luna".
  • Amanda z kolei zdecydowała się na zrobienie sobie dwóch tatuaży związanych z "Farmą" - jednym z nich jest napis "zwierzęta są najważniejsze".
  • Angelika, która doceniała nawet najmniejsze rzeczy - truskawki od Reni i kąpiele w drewnianej wannie, gdzie obok leżało sianko. 

Finał "Farma 3". Złote Widły i 100 tys. złotych należą do...

Po zakończeniu głosowania przez widzów, nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Ale najpierw prowadzące zdradziły, kto otrzymał najwięcej głosów od internautów. Nagrodę Złotego Kłosa Internautów otrzymała Margo.

Tytuł Super Farmerki, 100 tys. złotych i Złote Widły otrzymała Angelika! Zwyciężczyni przy okazji ogłosiła, że jest w ciąży, a "w jej brzuchu rośnie nowa farmerka". Serdecznie gratulujemy!

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska zapowiedziały, że ruszył właśnie casting do 4. edycji "Farmy"Zaobserwuj Instagram @FARMAPOLSAT i @POLSATOFFICIAL!

Zobacz także: 

Nietypowa sytuacja w "Farmie". Głód skłoni uczestników do ryzykownej decyzji

"Farma 3". W takich warunkach będą rywalizowali uczestnicy nowej odsłony show [ZDJĘCIA]

Oto ostatnia uczestniczka "Farmy". Ma szansę wygrać Złote Widły i 100 tys. złotych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Farma"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy