Reklama
Reklama

Trzecia edycja reality show „Farma” z dwoma zwycięzcami

Czy będzie dwóch zwycięzców 3. edycji programu „Farma”? Już 1 marca o godzinie 20:00 widzowie Polsatu dowiedzą się kto zostanie zwycięzcą trzeciej edycji „Farmy”, wygra 100 tys. zł oraz Złote Widły. Ale zanim to nastąpi wszystkich fanów tego formatu czeka niespodzianka. Za pośrednictwem social mediów będą oni mogli wybrać ulubieńca Internetu.

Trzecia edycja „Farmy” wzbudza ogromne zainteresowanie i tym samym wywołuje ogromne emocje pośród widzów, a także wśród komentujących internautów. Dlatego też po raz pierwszy w historii „Farmy” Telewizja Polsat zaprasza wszystkich fanów do wzięcia udziału w głosowaniu w Plebiscycie "Kłos Internautów" na farmowym Facebooku i Instagramie.

Zasady konkursu

Po zakończeniu czwartkowego odcinka na fanpage programu pojawią się posty, w których widzowie będą mogli oddać głoś na swojego ulubionego farmera spośród wszystkich uczestników 3 edycji. Głosowanie potrwa do 1 marca do godz.15:00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas emisji finału „Farmy” w najbliższy, piątkowy wieczór.

Reklama

Co do wygrania?

Nagrodą w tym wyjątkowym konkursie jest uznanie widzów oraz amulet, który już zawsze będzie przypominał jednemu z farmerów, że właśnie on był ulubieńcem internautów.

Zobacz też:

Do finału "Farmy" zostały 2 dni. List byłego farmera może zmienić wszystko

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat | "Farma"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama