Reklama

Ilona Krawczyńska

Ilona Krawczyńska urodziła się 23 września 1992 roku w Trzemesznie. Jest znana przede wszystkim jako jedna z sióstr ADiHD na Instagramie. Okazuje się jednak, że poza owocnym działaniem w social mediach, Polacy mogą kojarzyć ją również z telewizji.
Ilona Krawczyńska - najważniejsze informacje
Ilona Krawczyńska /Łukasz Kalinowski /East News

Ilona Krawczyńska - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  23.09.1992

 • Miejsce urodzenia:

  Trzemeszno

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

  • Milena Krawczyńska
 • Zawód:

  prezenter/ka

 • Produkcje:

Ilona Krawczyńska urodziła się 23 września 1992 roku w Trzemesznie. Jest znana przede wszystkim jako jedna z sióstr ADiHD na Instagramie. Okazuje się jednak, że poza owocnym działaniem w social mediach, Polacy mogą kojarzyć ją również z telewizji.

Młodość

Ilona Krawczyńska dorastała w rodzinnym mieście Trzemesznie. Na studia wyjechała do Łodzi – jest absolwentką dziennikarstwa ze specjalizacją public relations. Jej mama nazywa się Elżbieta, natomiast ojciec zniknął z jej życia, kiedy ona i jej siostra były małymi dziewczynkami.

Zanim została influencerką, próbowała swoich sił w konkursach piękności. W 2014 roku dotarła do finału Miss Polski, jednak nie udało jej się zdobyć korony. Rok później zakwalifikowała się do międzynarodowego konkursu Miss Bikini Universe w Chinach, gdzie zdobyła tytuł Miss Friendship.

Początki kariery

Pierwsze kroki w social mediach stawiała razem ze swoją starszą siostrą, Mileną, kiedy założyły swoją markę „Fit and Jump”. W 2014 roku stworzyły blog „Siostry ADiHD”, co zaowocowało tym, że odezwała się do nich stacja 4FUN.TV. Siostrom zaproponowano współpracę, więc zaczęły prowadzić program „2w1”.

Równolegle Ilona razem ze swoją siostrą promowały swoją markę – stworzyły program treningowy i szkoliły trenerów Fit and Jump z Polski. Obecnie klubów fitness z trampolinami działających jako franczyza jest w Polsce ponad 30.

Rozwój kariery

Siostrzany duet podbił serca Internautów, co otworzyło Ilonie drzwi do kariery w telewizji. W 2021 roku wraz z Krzysztofem Ibiszem i Izabelą Janachowską prowadziła konkurs Miss Polski 2021. W tym samym roku u boku Marceliny Zawadzkiej prowadziła „Sylwester Szczęścia”

Szersza publika poznała Ilonę Krawczyńską dzięki programowi „Farma”, którego premiera miała miejsce na początku 2022 roku. Celebtytka stworzyła tam duet udany duet z prezenterką, Marceliną Zawadzką. 

Brała udział w 13. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jej partnerem tanecznym był Robert Rowiński. 

Życie prywatne 

Ilona Krawczyńska jest singielką i skupia się na swojej karierze. Prywatnie uwielbia nurkowanie i jazdę na motocyklu. Ma dwóch bratanków: Ignacego i Tymka.

Celebrytka na Instagramie oraz TikToku prężnie działa ze swoją siostrą pod nazwą @siostry_ahihd. Fani mogą śledzić tam ich codzienne życie i podziwiać taneczne popisy. 

Ilona Krawczyńska - Wiadomości

Ilona Krawczyńska - Wideo