Reklama
Reklama

Karol III i królowa Camilla załamani śmiercią członka rodziny. Policja ujawnia kulisy zgonu

Brytyjska rodzina królewska pogrążona jest w żałobie. W niedzielę wieczorem Thomas Kingston został znaleziony martwy. Finansista i mąż lady Gabrielli Windsor miał zaledwie 45 lat. Głos w sprawie zabrała już policja.

Pałac przekazał pilne wieści o śmierci Thomasa Kingstona

Wieści o tragedii w brytyjskiej rodzinie królewskiej obiegły świat we wtorek. Thomas Kingston został znaleziony martwy w niedzielny wieczór w swoim domu w Gloucesterhire. Pałac Buckingham wystosował w tej sprawie oficjalny komunikat:

"Z najgłębszym smutkiem zawiadamiamy o śmierci Thomasa Kingstona, naszego ukochanego męża, syna i brata. Tom był wyjątkowym człowiekiem, który rozświetlał życie wszystkich, którzy go znali. Jego śmierć jest wielkim szokiem dla całej rodziny".

Reklama

Rzecznik Pałacu dodaje, że zarówno król Karol III, jak i królowa Camilla pogrążeni są w żałobie po ukochanym członku rodziny.

"W szczególności Ich Wysokość przesyłają najserdeczniejsze myśli i modlitwy Gabrielli i całej rodzinie Kingston" - widnieje w dalszej części oświadczenia.

Policja z Gloucesterhire przekazała informację, że dostała wezwanie na miejsce o godzinie 18.25: "Śmierć nie jest traktowana jako "podejrzana", niebawem zostaną przygotowane akta dla koronera" - dowiedziały się media.

Przyczyna śmierci męża Gabrielli Windsor nie jest jeszcze znana. Na ten moment śledczy wykluczają "podejrzane okoliczności" oraz udział osób trzecich.

Dramat w rodzinie królewskiej. Nie żyje mąż Gabrielli Windsor

Gabriella Windsor, córka księcia Michała z Kentu i Thomas Kingston stanęli na ślubnym kobiercu w maju 2019 roku. Ceremonia zaślubin odbyła się w zabytkowej kaplicy św. Jerzego w Windsorze. 

Lady Gabriella jest kuzynką króla Karola III, a także jedną z osób, która w teorii mogłaby zasiąść na brytyjskim tronie. Piastuje 56. miejsce w linii sukcesji. Kingston był finansistą, pracował na stanowisku dyrektora w spółce Devonport Capital. Jako analityk sprawdzał się doskonale, nazywano go nawet "najbardziej odpowiednim człowiekiem w Londynie". Zaledwie kilka dni przed śmiercią 45-latek i jego małżonka byli widziani publicznie. Bawili się na przyjęciu w National Gallery.

Bliscy zmarłego nie kryją emocji i zaskoczenia całą sytuacją. Ich słowa rozdzierają serce: "To całkowicie szokujące. Nikt z nas nie spodziewał się, ze dojdzie do czegoś takiego. Nie mogę tego zrozumieć" - mówiła bliska przyjaciółka małżonków.

Thomas Kingston był związany z siostrą Kate Middleton

Thomas Kingston był w przeszłości związany z Pippą Middleton, siostrą księżnej Kate. O ich romansie plotkowano w 2011 roku, gdy młodsza z sióstr Middleton zakończyła relację z Alexem Loudonem, krykiecistą.

Swego czasu spotykał się także z Natalie Hicks-Lobbecke, byłą partnerką księcia Williama.

Zobacz także:

Karol i Camilla wspierają swoich bliskich w trudnych chwilach. Przekazali kondolencje, a to nie wszystko...

Wyciekły informacje o nagłym zniknięciu księcia Williama. Ujawniają, jak naprawdę czuje się Kate

Przyjaciel króla ujawnił prawdę o chorym Karolu III. Szukał tam ratunku po diagnozie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Windsorowie | Pippa Middleton | Kate Middleton | nie żyje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy