Reklama
Reklama

Żałoba na brytyjskim dworze. Pałac Buckingham pilnie przekazał smutne wieści

Pałac Buckingham wydał oświadczenie w którym poinformował o śmierci Thomasa Kingstona, męża Gabrielli Kingston i zięcia księcia Michaela z Kentu. Mężczyzna zmarł nagle w wieku zaledwie 45 lat.

"Z najgłębszym smutkiem zawiadamiamy o śmierci Thomasa Kingstona, naszego ukochanego męża, syna i brata. Tom był wyjątkowym człowiekiem, który rozświetlił życie wszystkich, którzy go znali. Jego śmierć jest wielkim szokiem dla całej rodziny i prosimy o uszanowanie naszej prywatności, gdy opłakujemy jego śmierć - czytamy w oświadczeniu wydanym przez Pałac Buckingham.

Rodzina królewska w żałobie

To kolejne smutne wieści z brytyjskiego dworu w ostatnim czasie. Dopiero co przekazano informacje o nowotworze, który trapi Króla Karola. 

Reklama

Thomas Kingston miał zaledwie 45 lat zmarł nagle. Mężczyzna był mężem Lady Gabrielli Kingston, która zajmuje obecnie 56. miejsce w linii sukcesji do brytyjskiego tronu.

W przeszłości Kingston związany był m.in. z Pippą Middleton, młodszą siostrą księżnej Kate. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu.

W celu ustalenia przyczyny zgonu Kingstona, zostanie przeprowadzone specjalne dochodzenie, wstępnie wykluczony jest jednak udział osób trzecich. 

Król i jego małżonka zostali poinformowani o śmierci członka rodziny.

Zobacz też:

Wyciekły informacje o nagłym zniknięciu księcia Williama. Ujawniają, jak naprawdę czuje się Kate

Pilne wieści o księciu Williamie nadeszły kompletnie niespodziewanie. Porzucił obowiązki, mamy oficjalny komentarz

Przyjaciel króla ujawnił prawdę o chorym Karolu III. Szukał tam ratunku po diagnozie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Pałac Buckingham | Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy