Reklama
Reklama

Justyna i Tomasz z "Rolnik szuka żony" rozstali się?! Fani zaniepokojeni tym, co odkryli!

Justyna i Tomasz z randkowego programu TVP "Rolnik szuka żony" zaniepokoili swoich fanów, którzy już po zakończeniu show śledzili ich losy w sieci. Z ich instagramowego konta zniknęły wszystkie posty!

"Rolnik szuka żony 9". Rekordowa edycja i najwięcej par

Dziewiąta edycja randkowego programu TVP "Rolnik szuka żony" była rekordowa. Aż czworo rolników z pięciu, którzy wzięli udział w programie, znalazło miłość. Tomek związał się z KasiąMichał z Adrianną, Tomasz z Wylatowa z Justyną, a  Klaudia z Valentynem

Reklama

Michał z Adą planują już ślub, o czym rolnik opowiedział nie tak dawno reporterowi Pomponika. Nic chcą zdradzać terminu, ani miejsca, bo zależy im, aby pobrać się bez zbędnego rozgłosu. Valentyn przeprowadził się do Klaudii na Podlasie, jednak szuka pracy w tamtym rejonie, by móc spędzać jak najwięcej czasu z ukochaną. Na razie musi od czasu do czasu wyjeżdżać do pracy na Wybrzeże. Niestety wiadomości płynące od Tomasza z województwa świętokrzyskiego oraz Tomasz z Wylatowa nie są wesołe. 

"Rolnik szuka żony". Tomasz rozstał się z Justyną?

Tomasz Radszajd i Justyna bardzo szybko wpadli sobie w oko. Chorzowianka od początku była faworytką rolnika. W ostatnim odcinku show Tomasz w obecności kamer i ku uciesze Marty Manowskiej oświadczył się swojej ukochanej. Para zdecydowała też, że od stycznia Justyna przeniesie się na gospodarstwo Tomasza. Decyzja była o tyle poważna, że Justyna ma 9-letniego syna, który w związku z rewolucją w życiu mamy musiał zmienić szkołę i otoczenie. Dla Justyny  było ważne, czy syn zaakceptuje przeprowadzkę na wieś. Dlatego Tomasz zaprosił chłopca do Wylatowa na wakacje. Justyna jest szczęśliwa, że Wiktorowi spodobało się na wsi.

"W wakacje chętnie pomagał w pracach na roli i sporo się też nauczy o hodowli zwierząt. Od stycznia czeka go jeszcze zmiana szkoły, ale widzę, że cieszy się na poznanie nowych kolegów. Czyli wszystko zaczyna się układać" - cieszy się Justyna.

Wyglądało na to, że wszystko dobrze się układa. Jednak internauci, którzy śledzą losy bohaterów programu "Rolnik szuka żony" zauważyli, że z konta Justyny, które ta prowadzi na Instagramie, zniknęły wszystkie wpisy i zdjęcia. Podejrzewają, że u pary dzieje się coś złego. Obawiają się, że para nawet mogła się rozstać. 

"Rolnik szuka żony 9". To kolejne rozstanie uczestników programu?

W połowie lutego informowaliśmy, że źle się dzieje też u Kasia i TomkaOd czasu zakończenia "Rolnika" para odwiedziła kilka razy różne programy. Byli w "Pytaniu na śniadanie", brali udział w teleturnieju "Jaka to melodia". Za każdym razem opowiadali, że nie snują planów na przyszłość, tylko nadal się poznają. Święta spędzili zarówno u rodziny rolnika, jak i u Kasi. W ich przypadku również internauci obserwujący parę zauważyli, że przed walentynkami z konta Kasi zniknęły wspólne zdjęcia z Tomkiem. Podobnie u Tomasza. Rolnik pozbył się fotografii, na których jest z Kasią. Czyżby to zwiastowało koniec relacji? 

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony". Tomasz przyłapany u jubilera. Czy ma plany co do Kasi?

Kłótnia w finale "Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni. Żądają wyjaśnienia afery"

Rolnik szuka żony". Będą kolejne zaręczyny? Zapowiedź świątecznego odcinka wiele zdradzapomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy