Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Narzeczona Michała w ciąży? Ada ostro odpowiada internautom

Michał i Adrianna z randkowego show "Rolnik szuka żony" zaręczyli się dzień przed nakręceniem finałowego odcinka. Fani programu dopytują, dlaczego para tak się spieszy i... podejrzewają Adę o ciążę. Odpowiedź narzeczonej rolnika rozwiała wszelkie wątpliwości.

Finał 9. edycji programu "Rolnik szuka żony" już za nami. To był wyjątkowy sezon. Aż czworo uczestników z pięciu znalazło miłość w programie! Klaudia jest z ValentynemTomek z Kasią, Tomasz R. z Justyną, a Michał z Adrianną. Co więcej, podczas kręcenia finałowego odcinka w Kazimierzu Dolnym odrzucony kandydat Klaudii zbliżył się do Zuzanny jednej z kandydatek Mateusza i są teraz w związku

Reklama

"Rolnik szuka żony" Michał i Ada już po zaręczynach

Michał i Ada zdążyli się już zaręczyć. Michał oświadczył się Adzie w Kazimierzu Dolnym na tamtejszym zamku. Zrobił to poza kamerami, jeszcze przed nagraniem finałowego odcinka. Zaraz po jego emisji, gdy rolnik przyznał publicznie, że są z Adą zaręczeni posypały się gratulacje w sieci. Ada z kolei, już nie musiała milczeć i pochwaliła się na Instagramie pierścionkiem zaręczynowym.

Oczywiście fakt, że para już podjęła decyzję o wspólnym życiu, musiał zostać skomentowany przez internautów, którzy doszukują się ciąży Ady. "Co sądzisz o plotkach, że jesteś w ciąży? Czy to prawda?" - zapytała wprost jedna z fanek na Instagramie. Ada odpowiedziała żartobliwie "ciąża spożywcza" i "na dowód" dodała zdjęcie z lekko wydętym brzuchem.

"Rolnik szuka żony". Michał zdał się na los i trafił na Adę

Michał twierdzi, że jest szczęściarzem. Tak też zawsze uważała jego rodzina. I związek z Adą potwierdza te słowa. Kiedy zgłosił się do programu "Rolnik szuka żony" miał jasno określony cel: znaleźć żonę. Nie wiedział, że los nad nim czuwa. Kiedy przyszło do wybierania kandydatek, dwie z nich wybrał po przeczytaniu listów. Co do trzeciej postanowił, że wybierze jeden list na chybił trafił i jego autorkę zaprosi na rozmowę. Właśnie tą dziewczyną wybraną na ślepo była Ada!

Kiedy na gospodarstwie Michała zostały już tylko dwie dziewczyny i rolnik musiał dokonać wyboru, znowu postanowił zdać się na los.

"W końcu ostatniego dnia powiedziałem sobie, że ta o której pierwszej pomyślę rano zostanie moją żoną. To była Ada. Decyzja pozwoliła mi odetchnąć. Zmęczony po nocnych rozważaniach, poszedłem zająć się gospodarstwem, a potem uciąłem sobie drzemkę i znów... przyśniła mi się Ada. Wtedy już nie miałem żadnych wątpliwości" - zdradził w rozmowie z "Rewią" Michał.

Teraz rolnik jest szczęśliwy i nie ukrywa, że planują z Adą wspólne życie.

"Ona zrobiła dla mnie tak wiele. Nie zawahała się, przeprowadziła do mnie i postawiła wszystko na jedną kartę. Nawet moi rodzice są zaskoczeni, jak dobrze się odnajduje na gospodarstwie. Lubią ją wszyscy moi sąsiedzi i cała rodzina. Nie mogłem trafić lepiej, dlatego uważam, że nie ma co czekać ze ślubem" - mówił dla "Rewii".

Myślicie, że Ada i Michał pasują do siebie? 

Zobacz też:

Valentyn z "Rolnika" w szczerym wpisie komentuje udział w show

Kłótnia w finale "Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni. Żądają wyjaśnienia afery

Eleni straciła jedyną córkę w tragicznych okolicznościach. Wokalistka wybaczyła mordercy

Lewandowska szczerze o relacjach z żoną Messiego. Te słowa mówią wszystko

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy