Reklama
Reklama

Valentyn z "Rolnika" w szczerym wpisie komentuje udział w show

Valentyn z programu "Rolnik szuka żony" zdobył się na szczere wyznanie. Po finale opublikował post, w którym przyznał, że trzeba mówić o uczuciach "Narażamy się wtedy na ból, odrzucenie, ale na swoim przykładzie stanowczo mówię, że warto!"

W dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" miłość znaleźli Klaudia i ValentynPrzystojny inżynier od razu wpadł w oko rolniczce i widzowie wyczuli, że jest jej faworytem w programie. Klaudia twierdziła, że rozważała wybór Konrada, bo świetnie sprawdzał się na gospodarstwie, jednak jak stwierdziła "coś ciągnęło ją" do Valentego. Para jednak do końca trzymała widzów w niepewności. W przedostatnim odcinku doszło między nimi do nieporozumienia w kwestii wspólnego mieszkania. Z kolei przed finałowym odcinkiem rolniczka zamieściła w sieci zagadkowy wpis, w którym mowa była o kłamstwach ukochanego, ale okazał się on żartem. 

Reklama

"Rolnik szuka żony". Valentyn komentuje udział w show

W niedzielę 27 listopada TVP pokazała finałowy odcinek "Rolnika". Został on nagrany jeszcze w październiku w Kazimierzu Dolnym. Klaudia podczas programu przyznała, że udział w programie to była jedna z lepszych decyzji w jej życiu i dzięki "Rolnikowi" jest szczęśliwa.

Tuż po emisji finałowego odcinka Valentyn zamieścił na Instagramie wpis podsumowujący jego udział w telewizyjnym show. Do wpisu dodał wymowną fotografię, która ukazuje zakochaną parę.

"Przygoda z programem dobiegła końca, natomiast nasze wspólne życie dopiero się zaczyna. Jestem w totalnym szoku, że pomimo tylu przeciwieństw losu nam się udało i jesteśmy razem, szczęśliwi. Wcześniej na pierwszy rzut oka mało znacząca niewinna decyzja wzięcia udziału w programie przewróciła mój świat do góry nogami, ale niczego nie żałuje bo poznałem cudowną kobietę, na którą czekałem całe życie." - napisał uczestnik show.

Wybranek Klaudii dał też swoim fanom, obserwującym go na Instagramie, cenną radę, że rozmowa o uczuciach jest bardzo ważna.

"Program nauczył mnie jednego. Nie można się bać gadać o uczuciach, trzeba być z drugim człowiekiem szczerym i zaryzykować, się otworzyć, bo niedomówienia, wstydzenie się poruszenia jakiegoś tematu nas nie zbliżą, a jedynie poróżnią w przyszłości. Wiadomo, narażamy się wtedy na ból, odrzucenie, ale na swoim przykładzie stanowczo mówię, że warto!"

Czy faktycznie Klaudia i Valentyn będą razem? O tym przekonamy się w specjalnym świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony". Jesteście ciekawi?

Zobacz też:

Kłótnia w finale "Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni. Żądają wyjaśnienia afery


"Rolnik szuka żony 9". Mateusz wyrzucił obie kandydatki. To jego koniec w programie. "Ciężko mi się rozstać"


"Rolnik szuka żony 9": Spore rozczarowanie! Co stanie się w 10. odcinku?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | "Rolnik szuka żony 9" | Valentyn
Reklama
Reklama
Reklama