Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony 9". Tomek i Kasia się rozstali? Internauci mają dowód

Tomek, czyli "świętokrzyski rolnik" i Kasia burzliwie zaczęli swój związek. Było sporo łez. Kiedy Kasia wróciła do programu, widzowie ostrzegali ją, że Tomasz nie jest stały w uczuciach. On zapewniał, że znalazł wreszcie tę jedyną. Okazuje się, że losy ich związku dobiegły końca.

"Rolnik szuka żony 9". Rekordowa edycja i najwięcej par

Dziewiąta edycja randkowego programu TVP "Rolnik szuka żony" była rekordowa. Aż czworo rolników z pięciu, którzy wzięli udział w programie, znalazło miłość. Tomek związał się z KasiąMichał z Adrianną, Tomasz z Wylatowa jest z Justyną, a  Klaudia z Valentynem

Reklama

Michał z Adą planują już ślub, o czym rolnik opowiedział nie tak dawno reporterowi Pomponika. Nic chcą zdradzać terminu, ani miejsca, bo zależy im, aby pobrać się bez zbędnego rozgłosu. Justyna zamieszkałą z Tomaszem i na ich wspólnym instagramowym koncie chętnie publikuje zdjęcia z wiejskiego życia na gospodarstwie. Valentyn przeprowadził się do Klaudii na Podlasie, jednak szuka pracy w tamtym rejonie, by móc spędzać jak najwięcej czasu z ukochaną. Na razie musi od czasu do czasu wyjeżdżać do pracy na Wybrzeże.

A co u Kasi i Tomka z województwa świętokrzyskiego? Okazuje się, że chyba nie najlepiej. Fani znaleźli niepokojące dowody.

"Rolnik szuka żony 9". Kasia i Tomek - tak to się zaczęło

Kasia była jedną z trzech kandydatek, które przyjechały na gospodarstwo Tomasza. Dziewczyna w pewnym momencie była przekonana, że to ją wybierze rolnik, by została z nim dłużej. Tak się jednak nie stało. Kasia zalana łzami musiała wyjechać od Tomasza, gdyż ten wybrał Zuzię. Zuzanna jednak okazała się być łasa na popularność. Rolnik odwiedził ją w jej rodzinnym mieście i przekonał się po rozmowie z jej znajomymi, że jest zupełnie inną osobą niż tą, którą kreowała w programie. Na dodatek tylko przed kamerami była dla Tomasza miła, gdy gasły światła, wcale nie interesowała się rolnikiem. Tomasz zrozumiał swój błąd i zerwał z Zuzią a Kasia zdecydowała się do niego odezwać. W ten sposób para na nowo zaczęła swoją relację. 

Kasia i Tomek od czasu zakończenia "Rolnika" odwiedzili kilka razy różne programy. Byli w "Pytaniu na śniadanie", brali udział w teleturnieju "Jaka to melodia". Za każdym razem opowiadali, że nie snują planów na przyszłość, tylko nadal się poznają. Święta spędzili zarówno u rodziny rolnika, jak i u Kasi. 

"Rolnik szuka żony 9". Internauci dopytują co u Kasi i Tomka

Fani programu byli zaniepokojeni, że ich związek nie rozwija się, a para nie myśli o wspólnym zamieszkaniu. 

rozmowie z redaktorem Pomponika, która została przeprowadzona przy okazji nagrania specjalnego odcinka "Jaka to melodia", Tomek i Kasia wyjaśnili, że ich wielbiciele nie mają powodu do zmartwień:

"Kto powiedział, że nie chcemy zamieszkać razem? Chcemy, ale to jeszcze nie ten moment. Nie mieszkamy razem, ale jeśli chodzi o nasze plany, to zostawiamy je dla siebie. Może dlatego internauci doszukują się czegoś. Taka nadinterpretacja" - mówił Tomasz Klimkowski.

Internauci obserwujący ich poczynania w sieci zauważyli jednak, że przed walentynkami z konta Kasi zniknęły wspólne zdjęcia z Tomkiem. Podobnie u Tomasza. Rolnik pozbył się fotografii, na których jest z Kasią. Czyżby to zwiastowało koniec relacji? 

Na razie żadne z nich nie zabiera głosu, a Kasia świętuje dzień zakochanych z przyjaciółmi.

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony". Tomasz przyłapany u jubilera. Czy ma plany co do Kasi?

Kłótnia w finale "Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni. Żądają wyjaśnienia afery

"Rolnik szuka żony 9". Mateusz wyrzucił obie kandydatki. To jego koniec w programie. "Ciężko mi się rozstać"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | "Rolnik szuka żony 9"
Reklama
Reklama
Reklama