Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Będą kolejne zaręczyny? Zapowiedź świątecznego odcinka wiele zdradza

W święta Bożego Narodzenia fani programu "Rolnik szuka żony" zobaczą dodatkowy odcinek programu. Już pokazano jego zapowiedź. Wynika z niej, że widzowie mogą spodziewać się sporej niespodzianki. Czy Tomasz oświadczy się Justynie?

Dziewiąta edycja "Rolnik szuka żony" okazała się wyjątkowa. Aż czworo uczestników z pięciu znalazło miłość w programie! Klaudia jest z ValentynemTomek z KasiąMichał z Adrianną, a Tomasz z Wylatowa związał się z Justyną. Co więcej, podczas kręcenia finałowego odcinka w Kazimierzu Dolnym odrzucony kandydat Klaudii zbliżył się do Zuzanny jednej z kandydatek Mateusza i są teraz w związkuMichał i Ada zdążyli się już zaręczyć. Michał oświadczył się Adzie w Kazimierzu Dolnym na tamtejszym zamku. Zrobił to poza kamerami, jeszcze przed nagraniem finałowego odcinka. Czy tylko ta para podjęła takie postanowienie?

Reklama

"Rolnik szuka żony". Tomasz oświadczy się Justynie w świątecznym odcinku programu?

"Rolnik szuka żony" cieszy się takim powodzeniem u widzów, że producenci zdecydowali się na nakręcenie odcinka specjalnego. TVP pokaże go w pierwszy dzień świąt 25 grudnia o godz. 20:20 w pierwszym programie. Do sieci trafiła już jego zapowiedź. Wynika z niej, że widzowie jeszcze raz spotkają zakochane pary i dowiedzą się,jak spędzają święta.

Wiele osób pamięta jak Tomasz Radszajd planował zaręczyny w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony 9". Rolnik z województwa kujawsko-pomorskiego powiedział wtedy:

"W święta może się więcej wydarzy, może jakiś pierścionek zaręczynowy..." - mówił przed kamerą.

W zapowiedzi świątecznego odcinka słyszymy z kolei Justynę. Wybranka rolnika jest wyraźnie poruszona i z jej ust padają słowa: "Czy to się dzieje naprawdę, czy to mi się śni." 

Możliwe zatem, że Tomasz nie rzucał słów na wiatr i faktycznie postanowi oświadczyć się Justynie przed kamerami w towarzystwie Marty Manowskiej.

Nie byłoby w tym nic dziwnego. Para jakiś czas temu zdradziła planyJustyna od stycznia przeprowadzi się na stałe do Tomasza, bo jak mówią, związek na odległość nie jest dla nich. Nie tylko chcą być blisko siebie, ale też chcą stworzyć prawdziwy dom i rodzinę. Wraz z Justyną do domu Tomasza wprowadza się też syn Justyny Wiktor, który bardzo polubił rolnika. 

Będziecie oglądać specjalny odcinek programu "Rolnik szuka żony"?

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony". Tomasz przyłapany u jubilera. Czy ma plany co do Kasi?

Valentyn z "Rolnika" w szczerym wpisie komentuje udział w show

Kłótnia w finale "Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni. Żądają wyjaśnienia afery

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy