Reklama
Reklama

Joanna Przetakiewicz o spotkaniu z Królową Elżbietą II! Były na wspólnej imprezie

Joanna Przetakiewicz (54 l.) to jedna z najbardziej popularnych kreatorek mody. 54-latka znana jest ze swojego światowego życia. W związku ze śmiercią królowej Elżbiety II postanowiliśmy zapytać ją o to, czy miała okazję poznać monarchinię. Okazuje się, że panie jakiś czas temu były na wspólnej imprezie.

Joanna Przetakiewicz to niekwestionowana kobieta sukcesu, która chętnie opowiada w wywiadach, jak udało jej się dojść na szczyt. Obraca się w towarzystwie znanych postaci, celebrytów i aktorów. Może pochwalić się znajomością z nieżyjącym już Karlem Lagerfeldem. Jak się teraz okazało... poznała też Królową Elżbietę II.

Joanna Przetakiewicz opowiada o znajomości z królową Elżbietą II

Postanowiliśmy porozmawiać z Joanną Przetakiewicz o jej znajomości z nieżyjącą monarchinią. Zapytaliśmy, jaka była jej pierwsza reakcja na wieść o śmierci Elżbiety II. 

Reklama

Okazuje się, że Joanna bardzo to przeżyła. Podziwiała królową za klasę, a także talent dyplomatyczny. W rozmowie z nami dodała, że to bardzo smutny moment, ponieważ liczyła na to, że Elżbieta dożyje 100 lat.

"Było mi bardzo smutno. Jest to koniec pewnej epoki i ery. Podziwiałam królową za klasę, talent dyplomatyczny. Można było jej zarzucić, że nie poświęca czasu rodzinie. Mało kto dałby radę z tak trudną rolą przez tyle lat. Była rozczulająca z miłością do zwierząt. Uśmiechnięta, czuła i inteligenta kobieta. To jest bardzo smutny moment. Ten wiek, no można było się spodziewać, ale liczyłam, że dożyje tych wielkich 100 lat." - powiedziała Joanna Przetakiewicz.

Nasz reporter spytał Joannę, czy wybiera się na pogrzeb królowej.

"Nie sądzę, żebym pojechała na pogrzeb. Nie czuje się aż tak związana z rodziną królewską. Na pewno będą tam setki tysięcy Anglików i będzie to oglądać miliony osób na świecie" - stwierdziła. 

Joanna Przetakiewicz była w królewskim pałacu

Okazuje się, że 54-latka była w królewskim pałacu. Zdradziła nam, że nie jest to jednak nic nadzwyczajnego, ponieważ odbywało się tam wiele spotkań biznesowych, które organizowała królowa oraz jej syn Karol.

"Byłam i to nie jest nic nadzwyczajnego. Tam odbywało się wiele imprez biznesowych. Byłam kilka razy, ale podkreślam, nie jest to nic nadzwyczajnego" - podkreśliła Przetakiewicz.

Zapytaliśmy Joannę, czy miała okazję poznać królową Elżbietę II. Okazuje się, że była z nią w jednym namiocie na wyścigach konnych w Ascot. "Przywitaliśmy się, wszyscy pili herbatę, ale nie rozmawiałam z nią, nie była to moja bliska znajoma" - stwierdziła.

Zobacz także:

Król Karol III wydał oświadczenie dotyczące żałoby. Wiemy, ile potrwa

Królowa Elżbieta II zmarła wcześniej niż podały media. Dlaczego to ukrywano?

Te okładki przejdą do historii! Brytyjska prasa składa hołd Królowej Elżbiecie II

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz | Królowa Elżbieta II
Reklama
Reklama
Reklama